Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jest sprawa. Wynajmowałem od Janusza kawalerke we Wroclawiu, najem zakonczyl sie z koncem czerwca. Janusz zwrocil mi kaucje a w zasadzie to nie mial wyboru, gdyz po prostu nie zaplacilem za ostatni miesiac wynajmu i tak skonczyla sie nasza przygoda. Pozniej zalowalem troche, ze nie zostawilem po sobie zadnej "niespodzianki" na zakonczenie w tej klitce, no ale to nie o tym wpis. Od lipca pracuje za granica i teraz Janusz wyskakuje, ze mam do zaplaty za wode 113 PLN i za prad wyrownanie z licznikow 58 PLN, bo nowy lokator wzial sobie wszystko na siebie. W moim przypadku wszystkie umowy byly na Janusza. Oczywiscie nie chce placic #!$%@? za te wyrownania wody i pradu i tutaj moje pytanie: czy moze cos mi za to grozic? Prosze tylko o REALNE mozliwosci co moze zrobic a nie wyimaginowane, ze pojdzie do sadu i mnie sciagnie z komornika (jest na to za głupi, poza tym nie mam zadnego konta ani zadnego majatku w Polsce a mieszkam poza UE wiec opcja nieralna). Opcja dogadania sie odpada. #prawo #wynajem #nieruchomosci #mieszkanie #wroclaw #kciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fe3e24bc52ede86857a848
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 63
#!$%@? go. Jak pójdzie do sądu to pamiętaj żeby napisać sprzeciw - wtedy ruszy sprawa w sądzie. O ile w ogóle ruszy. Nie udowodni ci ze masz to do zapłaty. Chyba ze na wypowiedzeniu umowy spisaliscie liczniki.
@AnonimoweMirkoWyznania ale macie spisane liczniki w momencie zdania mieszkania?
Skoro tak i jest to najzwyczajniej w świecie to co faktycznie zużyłeś to po prostu za to zapłać.
Jeśli nie jest to twoje zużycie no to olej temat