Wpis z mikrobloga

zawsze gnije z tych zwierzaków co wyrwą się ze wsi dziadowskiej, złapią prace w k0rpo jako junior human scat enjoyer i myślą że złapali boge za noge, a najlepiej jak awansują do menedżera średniego szczebla i zachodziarz rzuci im jakąś jariske w leasingu to normalnie nowoczesna szlachta, a w rzeczywistości #!$%@?ą z nadgodzinami jak przeciętny sebix, później wchodzą na wykop komentują każdy wpis, że jak to można nie pracować skoro za kolorowanie tabelek w excelu płacą 5k xD ja takimi gardzę to są zwykłe bioroboty trybiki w wyścigu szczurów xD
#przegryw #neet #pracbaza
12lat25cm - zawsze gnije z tych zwierzaków co wyrwą się ze wsi dziadowskiej, złapią p...

źródło: comment_16607877772dJNlz9SGQPF6fB0OMpDM6.jpg

Pobierz
  • 117
Każdy zawód jest inny, są plusy i minusy. Ważne ze coś ktoś pracuje nie ważne czy budowa czy korpo. Ja natomiast gardzę osobami leniwymi i nierobami. Nie szanuje takich osób. Taka osoba która nie ma stałego zatrudnienia plus mieszka u mamusi jest zupełnie oderwana od rzeczywistości. Wtedy każdy malutki problem dnia codziennego wydaje się ogromnym stresem i wyzwaniem dla takiej osoby.
@Zachary92_: System jest może i #!$%@?, ale lepszego obecnie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Można jedynie sensownie robić gospodarkę a wtedy wszystkim powoli podnosi się standard życia i ogólnie robi się lepiej, tylko do tego potrzebny jest mądry rząd który wszystkich zysków narodu z ostatnich 30 lat nie #!$%@? do bagna jakim jest socjal wyborczy.
@12lat25cm: Nie ma się co dziwić takim ludziom, sam obecnie
managerem to z 10k bardziej


@dobrowolskii: Właśnie nie xD Dzisiejsi pracodawcy już dawno zwęszyli, ze ludzi jara bycie managerami i inne fajnie brzmiące stanowiska typu customer success. Stad mamy np. office manager, czyli w wielu firmach osoba od skanowania dokumentów, parzenia kawy i sprzątania po innych no ale manager, nie? Project manager co się cieszy, ze jest manager, a jest taki sam robol jak wszyscy inni. Account manager robol co musi
@localoca Nie wiem gdzie tak jest. W żadnym liczącymi się korpo nie nazwą Ci stanowiska specjalisty jako manager, bo manager się zajmuje trochę innymi rzeczami. Co więcej, przed stanowiskami managerskim są stanowiska leadowe, więc do tego managera to kilka szczebelków jest.
A 5k netto to z palcem w d... zarabia tzw. specjalista i się jakoś nie przemęcza. ¯_(ツ)_/¯