Wpis z mikrobloga

Chodzi mi ze większość ludzi dostaje pensje na które musi ciężko pracować a górnicy nie dość ze nie zapewniają stabilności energetycznej to cały czas do nich dokładamy maja milion dodatków wcześniejsze emerytury i tylko dlatego ze się ich boja politycy tak samo jak rolnikow są świętymi krowami. I kij z tym ile dostają nie wypracowują tych pieniędzy. Mówili nam ze gdyby nie oni to będziemy mieli drogi wegie i co mamy drogi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czainatown: Mam dziwne wrażenie że coś usłyszałeś tam, coś usłyszałeś gdzieś indziej i tak powtarzasz sobie to co usłyszałeś. Górnicy nie zapewniają stabilności? Czy rząd tego nie zapewnił? Kto nie przeprowadził całkowitej restrukturyzacji? Czemu kopalnie nie są prywatne? Nagle by się wszystko opłacało. Ale to wina tego szarego na całym końcu górnika. I bardzo dobrze że walczą o swoje bo chociaż będą godnie żyć w tym smutnym jak #!$%@? kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czainatown: Związki to jest państwo w państwie. Mają wpływ ale za górnika szli prości ludzie którzy zjeżdżali się z każdej strony Polski. Najczęściej bez wykształcenia do pracy fizycznej. Raczej mały procent ludzi ma faktycznie jakieś pojęcie i wpływ na związki. Tam są takie układy że właśnie dwa lata temu płakali że wungiel leży na hałdach i nikt go nie chce. A teraz płaczą że każdy potrzebuje a wungiel zniknął. Mnie osobiście