Wpis z mikrobloga

@przodowyryl: konstruktywny komentarz :)

@Parker_: 30zl x 22 = 660zl co miesiąc, do wydania dodatkowo. Pokaż branże w której ktoś dostaje taki dodatek co miesiąc, "kartki na żywność", za 3h pracy na dole xD

Zapisując się do jakichkolwiek związków, można wybrać się na tanie wakacje, czy to polskie morze, czy zagraniczny wypad, z sporym dofinansowaniem

Jak ktoś pracuje w stolarni, to dostaje drewna albo płyt meblowych za 4000zl? Jak w
to wypowiedz się konstruktywnie, jako pracownik państwowej nierentownej firmy, u argumentuj dlaczego wasza praca jest ważna, skoro kopalnie muszą być ciągle dotowane. Wyjaśnij za co JSW wypłaciła zyski od wydobycia, skoro to wg wszystkich dostępnych danych, nie było większe niż rok temu xD


@ravau: Dobra, nawet tu kłamiesz o nierentowności. Jak pewnie nie wiesz, JSW wydobywa węgiel koksujący, nie energetyczny do elektrowni i palenia w piecu, tylko taki do produkcji stali.
Te które mam w pobliżu miejsca zamieszkania, by się dostać bez znajomości, to możesz co najwyżej pod firmą wylądować za 3500zl netto, bez perspektyw przejścia "pod kopalnie"


@ravau: W 2018 r. w spółce córce JSW, czyli JSW - Szkolenie i górnictwo za pierwszy pełny miesiac przepracowany, bez doświadczenia miałem 2600 netto, nie w firmie, tylko w podspółce JSW. Kasę robi dopiero karta górnika, czyli staż. Ile ty myślisz, że my zarabiamy?
@pedros92: gdybym wrzucił pita robola z ~160k brutto, była by aferka, bo po 5latach na dole, tyle się zarabia, ale pozostanę przy tym że #!$%@? :D bo nie chcę mieć problemów jak ktoś by aferkę rozkręcił, że takie coś udostępniam (skąd, jak, czyje), więc pozostańmy przy tym że to wymyślam i #!$%@? :D

Skrót myślowy z tym domem za 800k, wiadomo że chodziło mi o kredyt.

Tylko kto ma taką zdolność
@ravau: Ciężko mi się odnosić do twojej wiedzy zdobytej od innych przekup na targu, ale blisko ci do jakiegoś ułoma, niż poważnego człowieka. Tylu głupot dawno nie czytałem, gdzie bez zażenowania mieszasz fakty z półprawdami i polewasz to kłamstwem. Szanuj się człowieku, a nie pierd@l głupot publicznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravau: pracowałem u prywaciarza, pracuje na ścianie, zawsze znajdziesz chwasta którego można się pozbyć bo na jego miejsce jest 50 innych. Tylko że u nas nikt pracować nie chce bo ciężko jest. A porządkowanie od góry to sam popieram. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka a druga sprawa że jakbyś chciał zarabiać jak pan i władca podziemi to już dawno byś to robił a nie psioczyl. Zaraz mi powiesz że zarabiasz
gdybym wrzucił pita robola z ~160k brutto


@ravau: Tak się składa, że ja mam 4 lata dołu i mam około 100 brutto po takim czasie, więc twój kolega musi robić na ścianie 30 dni w miesiącu, żeby mieć taki zarobek.
12:50 to już nie 12:20.

utrzymywanie nierentownych kopalni i dopłacanie ciągle do ich funkcjonowania ma sens


JSW jest rentowne. Jeśli chodzi o PGG to nie mamy alternatywy póki co, bo nie