Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czainatown: Ja nie powiedziałem nic takiego. Bardziej chodzi mi o twoje wyliczenia z tyłka. Trochę głupie bo czy to znaczy że jak ktoś robi przy składaniu samochodów to może sobie auto wziąć na własność raz na x lat? Tu bardziej chodzi o sam fakt deputatu. Bo to że mogę mieć zniżkę na węgiel to czemu nie? Wszyscy mają mieć możliwość a oni nie? Z jakiej racji? To że dostają deputat to
@WinogronoToBezpestkowe: jak wyliczenia z tyłka 8t węgla na składzie kosztuje 3000zl nie wiedziałem ze górnicy nie biorą już węgla fizycznego. Moge się założyć ze jak poczują interes to zaraz gotowa zacznie im śmierdzieć i będą chcieli węgiel fizyczny i zaczną gonić po 3k za tonę. Ale tak już z nimi jest kiedyś płakali ze elektrownie kupują tańszy zagraniczny węgiel. Wiec elektrownie podpisały z nimi umowy na wegiel po stałej cenie, później
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czainatown: Tak, i to wszystko ci górnicy co na dole pracowali. To oni podpisywali i to oni wyznaczali ceny. Do tego oni tylko w Polsce głosują na PIS i to oni sprawiają że węgiel jest droższy. #!$%@?ć ich.

Edit: Dobrze że jest solidarność i jakiś zarząd nad nimi bo kompletnie by zrujnowali ci robole z przodka górnictwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ravau: ale bredzisz ha tfu na kretów, ale kilka razy realizowałem zamówienie do kopalń i powiem ci ze #!$%@? głupoty. Bon wynosi 30 zł, nie ma na kopalniach żadnych wyjazdów spa i wycieczek. Pensje w kopalniach? A to dopiero ekstrawagancja. Żeby dostać deputat w naturze, trzeba być zameldowanym w domu ogrzewanym węglem, reszta dostaje kasę, z tego co pamiętam jeszcze rok temu bylo to 4000 zł. Nie wiem skąd u ludzi
@WinogronoToBezpestkowe: Chodzi mi o ze to co zrobił zarząd zaraz będą próbować zrobić górnicy czyli zmieniać umowę w trakcie zależnie od tego co jest dla nich bardziej opłacalne jak węgiel był za grosze to woleli kasę da ręki jak węgla brakuje i jest w wysokich cenach to będą chcieli węgiel fizyczny by sprzedać dalej pi stawkach >3000zl za t