Wpis z mikrobloga

  • 41
Kingu of dupa co zawsze ciśniesz z frajerów z pod bramki. Oni w przeciwieństwie do ciebie gamoniu przynajmniej naocznie (i nanosowo) mieli zaszczyt zobaczyć #!$%@? boży. I knura Alpha. A ty swoje opowieści opierasz TYLKO na ich relacjach. Więc sam odpowiedź kto tu z kogo powinien cisnąć bekę. I #!$%@? ci dobrego, że ktoś marnuje paliwo i czas na audiencję u króla smrodu. Ich kasa ich sprawa wielki tfu. znafco z filmów i opowiadań #kononowicz
Bubsy3D - Kingu of dupa co zawsze ciśniesz z frajerów z pod bramki. Oni w przeciwieńs...

źródło: comment_1660717741KJXI6znQhfn5L0bdTzZAdf.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: no bo jaki normalny człowiek jedzie do króla smrodu i jeszcze siada mu na kolana to ciśnie beke i ma racje żenada Pani patolog w sumie to smród jej nie obcy
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: king to pijak i ogólnie rzecz biorąc głąb, ale akurat co do frajerów spod bramki ma 100% racji. Dla normalnego człowieka każdy, kto traci swój czas i jeszcze w dodatku pieniądze (paliwo na dojazd, dary, haracz za wejście) zasługuje na pogardę.
  • Odpowiedz
@PZt37: masz rację ale to było w poprzedniej epoce. Teraz, gdy knur został już doszczętnie zepsuty pieniędzmi i łechtaniem ego oraz nadzorem półgłówków pokroju arona jest praktycznie niemożliwe żeby wszedł tam ktoś okuratny i nie dał sobą pomiatać. Paradoksalnie to jedynie major i czasem niemiecki postawią się czasem knurowi, reszta to podnóżki
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: King ma ból dupy o wszystko i wszystkich. On ogląda Kononowicza od jego urodzenia w Wilkowie i jest staroszkolny bardziej niż Starosielce xD Kononolog dobry to taki, który obcował z tymi amebami. I wcale nie trzeba zapłacić 200 zł za zdjęcie z knurem i pozdrowienia. Knur wie na co może sobie pozwolić. I z kim.
  • Odpowiedz
@baxxter: bo słuchałem trochę jego filmów (cytując klasyka raz brzmi tak, raz tak; czasem brzmi bardzo bełkotliwie) i widziałem również jego odpały na społeczności YT, widać, że czasem ma "gorsze" epizody. Zakładam, że jego problemem jest alko bo jeśli inne używki to pewnie ze świata benzo, ale tego bym mu nie życzył
  • Odpowiedz
tu akurat punkt dla wrocławskiego degustatora bocianów, że nie zmarnował ani złotówki i grama upokorzenia dla odwiedzin w sercu dżungli białostockiej tylko po to aby potem sie spuszczac wśród oskarków że PATRZCIE U KOGO JA BYŁEM WIELKIE KNURZYSKO HAHA JAKI JA FRAJER SPOD BRAMKI TYLKO 200 ZŁ ZA ZDJECIE WZIĄŁ I MOJA LOCHA SIADŁA MU NA ZGNIŁYCH KOLANACH ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: To zdjęcie to kolejny kamyczek do ogródka, że kobiety przyciąga sława, niezależnie kim jesteś i niezależnie od tego czy Twoja sława jest pozytywna czy negatywna (patrz szczególnie: Breivik lub Manson i tysiące listów od fanek).
  • Odpowiedz