Wpis z mikrobloga

@somskia: żona mojego brata zawsze takie kocopoly gada. Na każdym spotkaniu rodzinnym opowiada to jaka jest męczenniczka a my to mamy za dobrze bo jeszcze nie mamy dzieci xD
Raz zapytałem "to jeśli dzieci to taka kara to po co zdecydowali się na drugie?"
No i zaczęła się inna przy stole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@somskia: koleś powinien jej rzucić wyzwanie. Ona by pokonała 10x ironmana, a on w tym czasie pilnowałby gówniaka. Ciekawe kto by pierwszy wymiękł... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 303
@somskia: Trzeba by stworzyć Ironmana dla madek, wtedy by pokazały jakie są "kozaczki". Np. 42km odprowadzania gowniaka do przedszkola, 180km jazdy na rowerze z gowniakiem w bagażniku do Biedronki po zakupy, 4km pływania w wannie podczas mycia kaszojada.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek:

Przypominam, że dzieci posiada 74% rodzin więc nawet jeśli ten komentarz na zdjęciu jest prawdziwy (w co wątpię) to jest to jakiś skrajny przypadek. Zdecydowana większość rodzin robi to co musi i co powinna i nie narzeka.

Nie widzę, żeby ludzie komentowali te 74% rodzin tylko babę z obrazka. Jebla głupotę i się z niej śmieją. Nie rozumiesz prostych zjawisk?
  • Odpowiedz
@Toniejawtedy: babę z obrazka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeczytajmy więc o kim piszą w komentarzach wyżej

Madki polskie największymi cierpiętnicami

żona mojego brata zawsze takie kocopoly gada.

madki polskie to rak

Im wiecej #!$%@? jakie to sa cudowne

im wiecej wpisów na fb tym bardziej odklejone madki

Trzeba by stworzyć Ironmana dla madek, wtedy by pokazały jakie są "kozaczki"


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@powaznyczlowiek: Piszą właśnie o madkach (celowo nawet pisząc matka przez d) czyli stereotypowej polskiej matce której wszystko się należy, jest tzw. mama na cały etat i uważa, że wychowanie dziecka jest najcięższym co może spotkać człowieka w życiu przez co uważają, że jak już wychowają gowniaka to osiągnęły coś niebywałego i należy im się również niewiadomo jaki szacunek.
Większość pisze o tego rodzaju osobach a nie wrzuca wszystkie matki do jednego
  • Odpowiedz
@somskia:
Tutaj główna kwestia jest taka, że Grażyna nie rozumie, że na takie zawody to trzeba też od cholery trenować, a do tego często łączyć to z pracą, bo pieniądze za to niewielkie :)
  • Odpowiedz