Wpis z mikrobloga

@absoladoo: Pewnie 3 opcja formy dostawy do wyboru. Jak ktoś kupuje wory, i od uja czasu liczy kuriera a to miejsce odbioru osobistego będzie gdzieś blisko to zawsze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@van_der_bike: teoretycznie placówki poczty czasem mają większy plac, więc na palety workowanego akurat.
Nie no, będzie pewnie do odbioru w tych autoryzowanych punktach. Chwalą się,że jest ich 800 XD
  • Odpowiedz
@van_der_bike: Mam np. fakturę z czwartku i faktycznie poczta jest punktem odbioru.
Na fakturze info: "koszt brutto usługi spedycyjnej do punktu odbioru". I kwota jaką pobierają za dwie palety.
To jest to wygodniej w całym kraju XD
  • Odpowiedz