Wpis z mikrobloga

@Meneljanoo: czerwony krzyż, który na początku wojny stwierdził, że stworzy centrum dla "uchodźców" na terenie Rosji/terenach okupowanych? Czy AI, które wypuściło skandaliczny raport mówiący o tym, jak to Ukraińcy zagrażają cywilom bo prowadzą walkę z okupantem - już nie mówiąc o całym cyrku dookoła, gdzie podobno te "wywiady" były prowadzone w kacapskich obozach koncentracyjnych z ludźmi siłowo relokowanymi, brak konsultacji z ukraińskim AI czy reakcja na opinię międzynarodową dyrektorki AI ("buu,
Powiedzieć im, że są do dupy a ich raporty, zgromadzenia, wezwania do pokoju itp.. są #!$%@? warte.


@arais_siara: i co mają zrobić? Wysłać wojska czy co? Ukraina nie jest w NATO a to że im NATO pomaga to jest ich tylko dobra wola. Czerwony krzyż ani AI nie są militarna organizacja
@Meneljanoo: przecież te organizacje głównie przejadają pieniądze, które ludzie im wpłacają... Bezczelnością jest udawanie, że te organizacje robią wiele dobrego. Trochę pomagają - jak nie wymaga to wysiłku, nie narażasz się komuś i robią to wolontariusze.
Popatrz po świecie gdzie te organizacje mogą pomagać a co realnie robią. To instytucje zarabiające grube pieniądze.
Myślicie że Ukraina staje się coraz bezczelna w stosunku do organizacji takich jak Amnesty International czy też Czerwonego Krzyża?


@Meneljanoo: Wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że ta wojna będzie stanowiła przyczynek do zlikwidowania tych bezużytecznych łajz - i trzymam kciuki, żeby się jeszcze ONZ dostało.
@Ogau Przenalizuj moje wpisy przyjacielu, ale dobra jestem Rosjaninem który posługuje się tłumaczem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Meneljanoo: Przeanalizowałem i w sumie wuj wie czym ty jesteś, bo ten komentarz o elektrowni to tak średnio po polsku napisany, ale z drugiej strony Rosjanin by nie wyprodukował tyle komentarzy na temat majora i kononowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°) z trzeciej strony dostałeś 700 komentarzy
Pobierz
źródło: comment_1660651445Tc5RhQ2JkgMwWe42y5tbxi.jpg