Wpis z mikrobloga

co sądzicie o pseudo kulturystach, którzy liczą każdy gram białka i trzymają dietę bo uważają że przez to nie zbudują sylwetki?
miałem kiedyś na studiach typa, który potrafił na zajęciach wyjmować pojemniki z żarciem albo #!$%@?ć łyżkami olej bo "kalorie muszą się zgadzać" i będzie miał spadki XD
przecież jak nie zajmujesz się tym zawodowo to to jest #!$%@? zupełnie bez sensu takie zgrywanie kulturysty i budzi politowanie wśród społeczeństwa
#przegryw #silownia #mikrokoksy #dieta
GoldenJanusz - co sądzicie o pseudo kulturystach, którzy liczą każdy gram białka i tr...

źródło: comment_16605866698QXZ3rb1bhrfeq83yQXmmr.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: mam kolegę z osiedla który miał w szkole 70kg i śmiali się z niego jak jadł kurczaka z ryżem pod klasa, dziś jest zawodowym kulturysta, posiada własny sklep z odżywkami i gdyby wcześniej nie zajmował się tym amatorsko to raczej ciężko by mu było dojść do tego zawodowo. Każdy musi od czegoś zacząć to zae Ciebie nie stać na wyrzeczenia to nie znaczy że trzeba sie śmiać z kogos
  • Odpowiedz
  • 10
@GoldenJanusz Ogólnie dźwignie ciężarów jest dla autystów-nudne powtarzanie tych samych czynności+to pilnowanie restrykcyjnego żywienia.
Norman czy inny chadlite powiatowy gra sobie w piłkę w okręgówce po meczyku piwko, znajomi i jego juleczka zadowolona kibicuje a gymcel chce to 45 w bicu i tak się żyłuje.
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: niektórzy są lubią robić na 100 % a nie na 90 % i pomaga im to w dyscyplinie, rutynie oraz czuja się bezpieczniej w takim otoczeniu. Nie wiem co ma mnie #!$%@?ć jak to czyjś wybór nie mający wpływu na moje życie. Ja mimo, ze się z tego utrzymuje to redukuje np. bez liczenia kalorii, kiedy mam ochotę wypije piwo. Ale np. na 100 % #!$%@? treningi, bo czuje
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: takich ludzi możesz spotkać zasadniczo w każdym sporcie, mało masz na przykład pseudo rowerzystów który #!$%@?ą w rowerki i obcisłe stroje roczną wypłatę a uprawiają to tylko rekreacyjnie? albo pseudo biegaczy który twierdzą że w butach za mniej niż 1k to w ogóle nie da się biegać? przecież w zasadzie w każdym sporcie 3/4 ludzi to nie są ludzie którzy to robią zawodowo tylko rekreacyjnie i #!$%@?ą w to
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: jeżeli tak obsesyjnie podchodzą do tego liczenia wszystkiego, robią to przez dłuższy czas i do tego nie wyglądają, to racja - #!$%@?ć takich prądem, albo w łagodniejszej wersji - lekko uśmiechnąć się z politowania, bo najwyraźniej walą w #!$%@? lub nie potrafią trenować i robią to na pokaz. Tylko jeżeli za tym idą albo w przyszłości przyjdą konkretne wyniki, to uszanowanko, bo jak widać, jest to ich recepta na
  • Odpowiedz
@farew3Ell: To idź spróbuj namówić narkomanów żeby odstawili :) myślisz że jak ktoś chodzi na siłke to nie ma parcia na słodkie i szybka energię? Jak takie rzeczy się lubi to frajdę z siłowni może i będziesz miał ale jak to się przełoży na tkankę tłuszczową na brzuchu wiedzą Ci którzy już się bawili dostatecznie długo ze swoim organizmem zeby widzieć różnice. Mam 32 lata i przez samo nie jedzenie
  • Odpowiedz
@scotieb: Chyba nigdy nie grales w pilke, jak myslisz ze to nie jest powtarzalne. Przez jakies 90-95% czasu robisz ciagle to samo na treningu - rozgrzewka bez pilki, z pilka, cwiczenie strzalow, podan, gra w dziadka, jakies mini gierki itp itd.
Tak samo jest z kazda inna dziedzina w ktorej chcesz byc dobry, czy to silownia, matematyka, szachy czy podrywanie dziewczyn.
  • Odpowiedz
@TomekABC123 Ale masz interakcje z innymi tutaj się nataniel wywali podczas "dziada" tutaj Oskar strzeli eleganckiego gola z wolnego na treningu a na siłce interakcje małe tylko wyciskanie gora dół każdy robi swoje i do domu
  • Odpowiedz