Wpis z mikrobloga

Ten podręcznik do #hit powinien być za darmo, w domenie publicznej, w formie cyfrowej, żeby każdy mógł się zapoznać z tymi niesamowitymi mądrościami.
Pamiętam, jak za dzieciaka podręcznik do szkoły kosztował 20-30 zł, to myślę, kupię sobie dla beki zobaczę co te pisowskie dziady nawywijały, jak tam historia tworzy się na nowo na naszych oczach.
Kurła, pisiont złoty prawie. Nie no, tyle to nie.
I pomyśleć, że rodzicie muszą ten wysryw kupić dzieciakowi do szkoły i jeszcze się #!$%@? nachapią na tym.
#polska #polityka #edukacja #szkola #bekazpisu
  • 5
@znikam5: ciekaw jestem, czy te pisowskie mongoły wpadły na to, żeby wydać to w ebooku/pdf itd. jeśli tak, to zaraz będzie latać po chomikach, lepiej żulowi dać te 5 dych niż jeszcze nabijać im kabzę.
@znikam5 mam starą w szkole i buntują się tam jak mogą, na ile mogą się buntować baby pracujące za +- 3k. Wiadomo jak w społeczeństwie 70% względnie normalnych i 30% pisowców bardziej lub mniej fanatycznych (katechetki i nauczyciele udzielający się politycznie mają prime time). PÓKI CO nauczyciel wybiera podręcznik do przedmiotu (aczkolwiek nie słychać nic o "konkurencyjnych" do tego) także bez paniki, nie wierzę w to, że ten podręcznik będzie używany masowo.