Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonekrandkuje

zdenerwowal mnie ten thread https://www.wykop.pl/wpis/67150045/no-i-oczywiscie-sobota-wieczor-wiec-standardowo-sm/ nie moge tam odpisac bo musze anonimkowo wiec zrobie tu osobny wpis
@nieocenzurowany88: spedzilem tysiace godzin piszac z dziewczynami z tindera. wklejalem pod moim tagiem wielokrotnie rozmowy i pytalem sie co trzeba robic (glownie dostawalem wyzwiska i smieszki, ale niektorzy starali sie pomoc), szukalem w internecie informacji o tym, co trzeba do dziewczyn pisac. z dwiema osobami tutaj z wykopu kontaktowalem sie poza wykopem, wysylalem im screeny profili i rozmow, zeby pomagali mi prowadzic rozmowy - obie osoby czasami denerwowaly sie i wyzywaly te dziewczyny, albo nie wiedzialy co mi doradzic. to wszystko prawie nic nie dalo, nadal z tych do ktorych napisalem moze jedna na 50+ zgodzi sie spotkac.

jak sie z jakas spotkam to nie wiem co mam do niej mowic i nie wiem gdzie w ogole mam sie dowiedziec co trzeba na tych randkach robic. spotkalem sie z ponad 40 dziewczynami i z zadna sie nie ruchalem.

chodzilem tez kiedys z kolega po miescie, po jakichs klubach i pubach - nie spotkalem tam ani jednej dziewczyny z ktora bym chociaz pozniej pisal.

ok, to powiedz teraz jakie bys mi dal rady? uwazasz ze za malo probowalem?

wolam osoby z tamtego threadu: @krosarz_detektorysta111: @Wolf1986: @ktomizajalnazwy: @FrenFrog: @Saynighte: @Pierorzek: @SteelChuckNorris: @pieknamarion: @milk_outside_a_bag_of_milk: @kamil150794: @maikeleleq: @Meserole: @BadaczCzosnekElementarnych: @Kambiodolor2137: @Abu_Hajaar: @DJtomex: @Wolf1986: @kasperski113: @Kamilo67:

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f8d827433def0ca81c788b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
OP:

kobiety z azji nie będą cię kochały bardziej niż polki. Po prostu zobaczą w tobie szansę na wyjazd do europy, na lepsze życie. I to mówimy też o ubogich kobietach z biedniejszych krajów.

@Pierorzek: nie, nie chodzi im tylko o wyjazd do europy. wola bialych tez dlatego, ze sa ladniejsi od azjatow.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania:
To co napisze będzie dla Ciebie może Ci się przydać. To nie wydumane mądrości i głupie rady tylko realna chęć pomocy.
Tinder jest trudny do szukania kogoś do poznania/dziewczyny. Już mówię dlaczego- jeśli jako facet nie jesteś mega męski i nie zrobisz sobie super fotek na profil to będziesz się musiał bardzo nagimnastykować co już odczuwasz.

Po pierwsze fotki- musisz być na nich ubrany dobrze, uśmiechać się, najlepiej jeśli nie