Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonekrandkuje

zdenerwowal mnie ten thread https://www.wykop.pl/wpis/67150045/no-i-oczywiscie-sobota-wieczor-wiec-standardowo-sm/ nie moge tam odpisac bo musze anonimkowo wiec zrobie tu osobny wpis
@nieocenzurowany88: spedzilem tysiace godzin piszac z dziewczynami z tindera. wklejalem pod moim tagiem wielokrotnie rozmowy i pytalem sie co trzeba robic (glownie dostawalem wyzwiska i smieszki, ale niektorzy starali sie pomoc), szukalem w internecie informacji o tym, co trzeba do dziewczyn pisac. z dwiema osobami tutaj z wykopu kontaktowalem sie poza wykopem, wysylalem im screeny profili i rozmow, zeby pomagali mi prowadzic rozmowy - obie osoby czasami denerwowaly sie i wyzywaly te dziewczyny, albo nie wiedzialy co mi doradzic. to wszystko prawie nic nie dalo, nadal z tych do ktorych napisalem moze jedna na 50+ zgodzi sie spotkac.

jak sie z jakas spotkam to nie wiem co mam do niej mowic i nie wiem gdzie w ogole mam sie dowiedziec co trzeba na tych randkach robic. spotkalem sie z ponad 40 dziewczynami i z zadna sie nie ruchalem.

chodzilem tez kiedys z kolega po miescie, po jakichs klubach i pubach - nie spotkalem tam ani jednej dziewczyny z ktora bym chociaz pozniej pisal.

ok, to powiedz teraz jakie bys mi dal rady? uwazasz ze za malo probowalem?

wolam osoby z tamtego threadu: @krosarz_detektorysta111: @Wolf1986: @ktomizajalnazwy: @FrenFrog: @Saynighte: @Pierorzek: @SteelChuckNorris: @pieknamarion: @milk_outside_a_bag_of_milk: @kamil150794: @maikeleleq: @Meserole: @BadaczCzosnekElementarnych: @Kambiodolor2137: @Abu_Hajaar: @DJtomex: @Wolf1986: @kasperski113: @Kamilo67:

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f8d827433def0ca81c788b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Hmm pierwsze to odpuść sobie szukania w internecie "co należy pisać". To bez sensu bo będą ci wyskakiwać z jakimiś gotowymi formułkami które nijak mają się do rzeczywistości. Najważniejsza rada to przestać kobietę traktować jak kosmitę. To normalny człowiek z którym możesz porozmawiać jak z kolegą. Oczywiście jakieś zasady są, najważniejsze to żeby wyczuć rozmówce. I zazwyczaj kobiety mają nieco inne poczucie humoru, i tu nie ma reguły czasem śmieszkujesz
@SteelChuckNorris: "wszystko przychodzi z czasem" najbardziej toksyczna rada jaką można usłyszeć od gościa w internecie xD Takie na odczepnego, byle by coś powiedzieć.

#przegryw którzy nienawidzą kobiet tylko dlatego, że najzwyczajniej nie potrafią zbudować relacji


Ty uważasz, że zbudowanie relacji w internecie jest uzależnione od umiejętności?? XD
OP: >Jeśli spotkałeś się aż z 40 kobietami, to znaczy, że przechodziłeś wstępną walidację (morda). W takim przypadku jestem w stanie uwierzyć, że na dalszym etapie gadka lub inne Twoje zachowanie jest odpychające.
@kamil150794: ta z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/67017149/anonimowemirkowyznania-anonekrandkuje-mircy-pomocy/ mi cos takiego napisala (w screenshocie ponizej). czyli denerwowalem sie jakos na pierwszej randce i to ja odstraszylo? nie pamietam tego dokladnie co tam bylo, tylko kojarze ze za duzo ja
AnonimoweMirkoWyznania - OP: >Jeśli spotkałeś się aż z 40 kobietami, to znaczy, że pr...

źródło: comment_1660490049dswfVSXKOmycAOrDL1qlj6.jpg

Pobierz
OP: >Hmm pierwsze to odpuść sobie szukania w internecie "co należy pisać". To bez sensu bo będą ci wyskakiwać z jakimiś gotowymi formułkami które nijak mają się do rzeczywistości.
nie szukam formułek tylko konkretnej wiedzy, ale znajduje tylko jakies ogolniki w stylu badz mily i zadawaj pytania.

To normalny człowiek z którym możesz porozmawiać jak z kolegą.

tak probuje wlasnie i wychodzi źle

Oczywiście jakieś zasady są, najważniejsze to żeby wyczuć
AnonimoweMirkoWyznania - OP: >Hmm pierwsze to odpuść sobie szukania w internecie "co ...

źródło: comment_1660490489LSBpO5PJiw6M53PfWtIPSB.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: @Kamilo67:

Jeżeli ktoś siedział całe życie w piwnicy to 40 rozmów z kobietami to jest nic. Gdy byłem na typowo damskim kierunku studiów ( biol chem) to w ciągu tygodnia odbywałem więcej rozmów z kobietami. Trzeba nadrobić lata braku kontaktów międzyludzkich, trzeba czasu i praktyki. Z każdą rozmową będziesz nabywał doświadczenie, uczył się nowych rzeczy.
@Pralko-suszarka: Czyli nie mam racji? XD załóżmy, że chce zostać programistą czyli moge to zrobić w jedną noc tak? Eee to lajcik skoro czas nie jest potrzebny to w tydzień zostane nowym Macgyverem xD

A ty uważasz, że nie potrzeba do tego umiejętności? Nawet większe niż w budowaniu relacji na żywo bo musisz kogoś zaciekawić suchą rozmową bez otoczki niewerbalnej, i wszystkiego dookola. Oj powodzenia w życiu w takim razie xD
A ty uważasz, że nie potrzeba do tego umiejętności? Nawet większe niż w budowaniu relacji na żywo bo musisz kogoś zaciekawić suchą rozmową bez otoczki niewerbalnej, i wszystkiego dookola


@SteelChuckNorris: Uwaga, plotwist, żeby móc w ogóle wykazać się sucha rozmowa bez otoczki niewerbalnej trzeba uwaga, uwaga.....uwagi drugiej osoby oraz jej minimum zaangażowania w rozmowę xD Jeśli nie dostaniesz tej uwagi, nici z twojego skilla w rozmowie xD
OP: > Jeżeli ktoś siedział całe życie w piwnicy to 40 rozmów z kobietami to jest nic. Gdy byłem na typowo damskim kierunku studiów ( biol chem) to w ciągu tygodnia odbywałem więcej rozmów z kobietami. Trzeba nadrobić lata braku kontaktów międzyludzkich, trzeba czasu i praktyki. Z każdą rozmową będziesz nabywał doświadczenie, uczył się nowych rzeczy.
@Pierorzek: rozmawialem juz pewnie z ponad tysiacami kobiet w ostatnich 3 latach uzywania tindera.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ta laska ze screena to taka typowa konserwatywka, która wyznaje stare zasady związku więc meh, między innymi przez takie teksty "lubie jak mnie ktoś przepuszcza" i w ogóle się odechciewa, ale czasami jest to męczące, miałem tego typu dziewczynę i cusz, nie wyszło ¯\_(ツ)_/¯

Dlatego lepiej spotykać się z chłopczycami (nie koniecznie z wyglądu, bardziej z zachowania)
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mają takich umiejętności bo ich cele też ich nie maja wiec sa na podobnym poziomie i badaja sie, ucza na błedach. Jeśli nie robiłeś tego wtedy to teraz masz trudniej ¯_(ツ)_/¯ i tutaj kończe odpisywać bo tekst „byc godnym zaruchania” jest oznaka głebokiej stuleji i patrzenia na świat TYLKO przez pryzmat seksu. Jak już zaruchasz to daj znać czy to coś zmieniło w twoim życiu bo gwarantuje ci że
OP: >Ta laska ze screena to taka typowa konserwatywka, która wyznaje stare zasady związku więc meh, między innymi przez takie teksty "lubie jak mnie ktoś przepuszcza" i w ogóle się odechciewa, ale czasami jest to męczące, miałem tego typu dziewczynę i cusz, nie wyszło ¯_(ツ)_/¯
tak, to taka konserwatywka. ja nie mysle o zadnym slubie teraz a tym bardziej o dzieciach lol

Dlatego lepiej spotykać się z chłopczycami (nie koniecznie z
OP:

Nie mają takich umiejętności bo ich cele też ich nie maja wiec sa na podobnym poziomie i badaja sie, ucza na błedach. Jeśli nie robiłeś tego wtedy to teraz masz trudniej ¯\(ツ)/¯ i tutaj kończe odpisywać bo tekst „byc godnym zaruchania” jest oznaka głebokiej stuleji i patrzenia na świat TYLKO przez pryzmat seksu. Jak już zaruchasz to daj znać czy to coś zmieniło w twoim życiu bo gwarantuje ci że
@AnonimoweMirkoWyznania: kobiety z azji nie będą cię kochały bardziej niż polki. Po prostu zobaczą w tobie szansę na wyjazd do europy, na lepsze życie. I to mówimy też o ubogich kobietach z biedniejszych krajów.

I nie, to nie jest to normalne. Nie wiem co z tobą nie tak, ciężko to ocenić po samych wpisach.