Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
677 999 + 113 + 102 = 678 214

Siemka, to znowu ja ( ͡º ͜ʖ͡º) Dzisiaj dodaję dwie traski rowerowe, które dały mi w sumie 62 nowe kwadraty. Pierwsza z nich, czyli ta co miała 102 km to bez jakiś rewelacji - klasyczna jazda po kwadraty i zmaganie się z tym, żeby do nocy wrócić do domu(nie cierpię po ciemku jechać). Druga zaś, to zupełnie inna para kaloszy.

Na samym wstępie chciałbym podziękować koledze @Ramone dzięki któremu dowiedziałem się nowej rzeczy na temat przewozu rowerów w ciapongach. Więcej informacji w tym wpisie

Dzisiejsza jazda to była podroż między deszczami. Gdy wysiadałem na stacji kolejowej w Kępnie, tak się rozpadało, że zacząłem szukać stamtąd pociągu powrotnego. Na szczęście nie było żadnego sensownego (bo jazda 3 czy 5h do nich nie należy) i przestało padać. Więc mogłem ruszyć. Oczywiście cały rower, kask, plecy, tyłek i łydy uwalone, ale to chyba normalne w takich warunkach. Nie mówiąc już o rowerze, który niestety dalej w takim stanie się znajduje i czeka na tą krótką chwilę, kiedy przestanie padać i będę go mógł choć z grubsza umyć. Potem uciekałem przed drugim deszczem, trzeci zaś mnie dopadł w Wołczynie. Następnie nastąpiła poprawa pogody, aż do Luboszyc, gdzie znów zaczynało padać. Ale jako że miałem tak blisko do Opola, to jechałem w tym (jeszcze) lekkim deszczu i Opole powitało mnie jedynie kropieniem. Teraz pisząc ten wpis rzeźko już pada, więc dobrze że przed tym zdążyłem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poza tym śmieszny był też dojazd - mało kiedy dodaję na Stravę zdjęcia z pociągu, ale ten sposób przewóz roweru na to zasługiwał. W pierwszym pociągu jest jak na 1 zdjęciu, w drugim nawet tego nie było i musiałem koło kibla go trzymać w ręku. Tak jeszcze z rowerkiem nie jechałem.

Ogólnie fajne urozmaicenie od tras, gdzie mam dobre warunki atmosferyczne. Temperatura w sam raz, Wiatr przeważnie w plecy/od boku. Rzadko kiedy w twarz wiał. A fakt, że widziałem deszcz za sobą tylko sprawiał, że jeszcze szybciej jechałem ;p

w załączniku zdjęcie elewacji domu, który mijałem. Pięknie to wyglądało. Ludzie nieraz mają świetne pomysły i fajnie, że tej osobie udało się to zrealizować

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel #rower #kwadraty #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1660404886oBXHa3SwGsTZpcBLiNZrN1.jpg
  • 4