Wpis z mikrobloga

Postanowiłem że wejdę sobie w gorące co rzadko robię i raczej nie wejdę nigdy. Same narzekanie i wyzywanie się nawzajem przy jednoczesnym uznawaniu się z tych "lepszych". Czy też #!$%@? o pis i jak za po było super itd. Jak ludzie szybko zapominają o czymś takim jak afera posłuchowa, wały i inne zabawy z kawiarni sowa i że pis z eteru się nie wzią. pis i po to obie strony tej samej monety i ludzie będą tą monetą rzucać za każdym razem kiedy jedna albo druga strona coś potężnego #!$%@?. Lewacy chcą destrukcji i zniszczenia, prawica jest rozbita i za słaba. A reszta nawet nie widoczna przez te molochy. I na co głosować w takim kraju? Na coś trzeba bo jak nie to mentalność społeczna może spaść do poziomu rosji i przekonania "car dobry, dworzanie źli", tylko że w wersji polskiej. Dlatego anone ja nie radzę wchodzić w gorące, bo raka można dostać jak po wyjściu z odry.
#przegryw ##!$%@? #gownowpis
  • 1
@Profanumopus Chciałbym żeby ktoś z generałów WP miał jaja i zrobił jakis zamach stanu - wojsko przejmuje władze nad krajem itd. Dla posłów i senatorow - proces sadowy. Myślę że społeczeństwo w dużej mierze by poparło taki stan rzeczy.

Tylko niestety zaraz by się UE zesrala, a USA zrobiło nam demokrację