Wpis z mikrobloga

@sokolov: Całkowicie pominął moją polemikę, która punktowała jego błędne rozumowanie, a dalej brnie w zaparte uważając, że gadanie o tym, co było 80 lat temu jest gorsze niż to, co ma przełożenie na dzisiaj, czyli wspieranie Rosjan, a to właśnie zrobił Pan Napierała idąc do wRealu24. Chyba jednak muszę zrobić taki film o nim, aby ludzie na Youtube zobaczyli jaki on jest naprawdę, bo to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie i
  • Odpowiedz
@Swiety_Judasz: Podejrzewam, że Napierała w ogóle nie czyta tych polemik. To znaczy wykop czyta i odświeża jak najęty, ale jak widzi, że ktoś się nie zgadza to oburzony myśli sobie, że to płatny troll albo jakiś podrzędny intelektualnie względem doktóra człowieczek, który się "myli" i tyle :) Nie wgłębia się w to i nie rozmyśla nad tym za bardzo.

Mi osobiście jakoś szczególnie nie przeszkadzają bluzgi czy ogólnie sposób wyrażania się
  • Odpowiedz
@sokolov: Jeśli już zrobiłbym film to bardziej chodziłoby mi już o tym, aby pokazać zwykłym ludziom jaki on jest niż wejść z nim w polemikę, bo swoje ja wówczas osiągnę.
Natomiast co do kultury, to nie chodzi o same przekleństwa, ale - moim zdaniem - nagannym jest życzenie komuś śmierci, a tak było w przypadku Ronaldo, gdzie życzył mu zejścia na zawał, aby był spokój. Normalni ludzie czegoś takiego nie mówią.
  • Odpowiedz
@sokolov: Jestem kibicem Realu Madryt i czasem zaglądam na polską stronkę o tym klubie, jak i u ich rywala. Po obu stronach panuje zgoda, że piętnuje się życzenie komuś kontuzji, nawet z przeciwnego obozu, nawet piłkarzowi, którego szczerze nienawidzą. A tutaj jest życzenie śmierci i tu nawet nie chodzi o to, że doktorowi nie przystoi, bo to chyba nikomu, także przeciętnemu Kowalskiemu. Już lepiej jakby go zwyzywał od nie wiadomo kogo,
  • Odpowiedz
@sokolov: o matko ale to jest niedorozwinięty zazdrośnik o jezu, ale go piecze ze ludzie wolą oglądać jarosława polskiego zamiast te jego żałosne wysrywy

Całkowicie pominął moją polemikę,


@Swiety_Judasz: tylko sie nie zesraj typie, zachowujesz sie do napierały jak on do bartosiaka, take it easy, zajmij sie sobą
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: A wskaż podobieństwa, skoro Cię boli krytyka Napierały. Samo pisanie o kimś nim nie jest. Wspomnienie o tym, że nie przystoi żadnemu człowiekowi życzyć komuś śmierci jest językiem Napierały? No ja śmierci nikomu nie życzę, wręcz przeciwnie, ganię taką postawę. Prawda boli. Pogódź się z tym.
  • Odpowiedz
A wskaż podobieństwa, skoro Cię boli krytyka Napierały.


@Swiety_Judasz: nie boli mnie krytyka napierały ale widze na tagu już 10 post o tym że ci pietrek nie odpisuje i w ogóle cośtam. On tak samo krzyczy o zychowiczu i bartosiaku jak ty o nim, to jest żałosne. Nie odpisał to nie odpisał
  • Odpowiedz