Wpis z mikrobloga

Czy stan klęski żywiołowej uprawnia do przesunięcia terminu wyborów samorządowych? Czy p*s byłby zdolny do false flagu w imię trzymania się kurczliwe przy władzy?

Imo jeżeli tak było, to był to ruch iq 60, i może odbić się im czkawka, dalej zatracając poparcie społeczne.

Wiem ze trochę abstrakcyjny scenariusz, ale myśle o tym w kontekście niedawnego wpisu Giertycha który latał po mirko, o planowanej dużej prowokacji społecznej
#odra #wroclaw #bekazpisu
Pobierz
źródło: comment_1660346043O8zs7Ngvz22ETuIHfjL4mZ.jpg
  • 10
@default1: No w sumie tak. Ale z drugiej strony jeżeli sytuacja zatrucia jest naprawdę poważna (a pojawiają się ku temu przesłanki) to taki stan może się przeciągnąć. Mowa o zatruciu na lata, ale perspektywa stanu wyjątkowego np przez rok jest chyba możliwa*
Od daty jego zdjęcia obowiązuje dodatkowe +90 dni zakazu organizowania wyborów.

*co 30 dni odpalamy nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem że to gruba teoria
Pobierz
źródło: comment_1660347521jqM6pVRJmBvOn9ve1f5Lbh.jpg
@lukas12x:

PiS szykuje gigantyczną prowokację.

Dwa tygodnie temu informowałem opinię publiczną na moim profilu Twitter, że ze służb specjalnych uzyskałem informację o planowanej prowokacji polegającej na rzuceniu czymś w Jarosława Kaczyńskiego. Apelowałem o nagrywanie takich zdarzeń. Dosłownie kilka godzin później do takiego zdarzenia doszło w Gnieźnie. Ktoś rzucającego jajkiem nagrał i jak się później okazało był to żarliwy zwolennik PiS. Nie przeszkadzało to jednak Kaczyńskiemu porównać ten atak do ataku na