Wpis z mikrobloga

Niby Polacy tak nie lubią gejów a sami się zachowują na drodze tak jak by lubieli innemu facetowi "siedzieć na dupie". Xdd. Nic do gejów nie mam jakby co.
A w UK gejów pełno a na drodze ponad 95 % trzyma fajny bezpieczny odstęp.
Do tego jest automatycznie mniej stresu i mniej wypadków dzięki spokojnej jeździe.

Takie mam obserwacje po kilkunastu dniach w Polsce w tym roku.
Nawet tiry w Polsce siedzą osobowkom na doopie. Co jest z wami nie tak??
Miałem przejechać około 100 km krajowkami i musiałem zjechac około 15 razy na przystanek autobusowy żeby "husarz" pognal te 20 metrów przedemnie mimo że i tak był ciąg samochodów więc nie zamulalem.

Jak w UK jadę to też trzymam sobie odstęp tak jak wielu innych starszych i mądrzejszych Anglików i wszystko sprawniej działa bo ci z przeciwka mają luki i jak zjeżdżają na podporządkowana to CMYK i nikogo nikt nie hamuj do zera.

#uk
#przemyslenia
#ruchdrogowy
#samochody
#kodeksdrogowy
#polska
#bekazpodludzi
#bekaztransa
#zalesie
#chwalesie
#auto
#wypadek
#geje
#bekazlewactwa
#bekazprawakow
#bekazhusarzy
  • 15
@adamsowaanon Racja. Mnie zawsze przeraża jazda po polskich drogach więc jak mogę wybieram pociąg z lotniska do domu. Kiedyś jak jechałam z ojcem to aż się popłakałam z nerwów a trasa miała 1,5 h 100km. A sama jestem kierowcą, zdawałam w uk
@adamsowaanon: Zdawalem w UK i po chyba 5 latach pierwszy raz jechalem w PL w dluzsza trase. Masakra, sami wariaci. Ludzie mają jakieś życzenie śmierci, kilka razy wyprzedzał mnie ktoś na styk, ciągłe siedzenie na zderzaku... Po co. #!$%@?, włącz sobie drugą płytę Tribe'ów i wyluzuj sobie. Może 5-10 minut oszczędzisz na 2h jazdy? Warto?
@adamsowaanon: mnie w uk husarz dużym wyhamował na autostradzie bo ośmieliłem się jechać 30 mil zgodnie ze znakami! Nie wiem co Ci ludzie mają w głowie tym bardziej, że prędkość maksymalna na dk to 70 km, a na autostradzie 80! Jak jedziesz przepisowo to czesto można spotkać się z agresją drogową niestety. Typ z bmw gnębiący ludzi na autostradzie to świetny przykład na to co można spotkać ludzi na drodze. Temat
na drodze ponad 95 % trzyma fajny bezpieczny odstęp


@adamsowaanon: #!$%@?. Na każdej drodze szybkiego ruchu siedzą tak, że jak ktoś zahamuje to walą w dupę jak p.. geje. No chyba, że porównujesz do polskich kierowców, to tak, trzymają odstęp.