Wpis z mikrobloga

#bialystok i #rzeszow i tak na nich zagłosują bo co ich to obchodzi, że załatwili jakiś #szczecin a być może i #wroclaw

Jeśli wszystkie informacje się potwierdzą to wszystkie ryby z Odry oraz wszystkie zwierzęta mające kontakt z wodą z Odry (np. podlewaniem) będą nie do spożycia przez 11 lat a samo zdarzenie będzie stanowić największą klęskę biologiczna w polskiej nowożytnej historii. W wodzie występuje rtęć w postaci, która będzie się akumulować w tych zwierzętach a spożycie nawet kilku miligramów może grozić paraliżem. Spożycie kilku gramów to śmierć natychmiastowa. To co znajduje się w Odrze dawniej znane było jako trucizna o nazwie "sublimat".

#pis #tvpis #bekazpisu #bekazpodludzi (dla zasięgu, nie ma beki)
  • 26
  • Odpowiedz
@suslogon-szczecinski: Ja naprawdę czekam na to jaki przekaz wymyślą dla wyborcy bo na pewno coś wymyślą, żeby wyszło, że to nie ich wina.

Dodaj do tego wszystkie nielegalne wysypiska, wszystkie fajne akcje z pożarami składów śmieci. Jest w pytę.

Kiedy człowiek myśli, że nie może być gorzej, oni mówią potrzymaj mi piwo.
  • Odpowiedz
@suslogon-szczecinski: Jprdl, jak mam dość tych aparatczyków u władzy. Od zawsze (a szczególnie od 2020) pokazują, że nie potrafią reagować na żaden kryzys i jak tylko pojawią się problemy, to jedyne co umieją to rzucać kupa pieniędzy na lewo i prawo. Miałbym cichą nadzieję, że ludzi odpowiedzialnych za obecna sytuację spuści się z nurtem Odry, ale wiem jak działa te państwo z dykty...
  • Odpowiedz
Tak samo #!$%@? jak pis oskarżający czaskoskiego o skierowanie czajki do Wisły.
Pewmie zaraz sie dowiemy, ze kaczynski sam tą rtęć do odry wlewlał, bo Rzeszów na niego i tak zagłosuje.
  • Odpowiedz
@Wozyack: No jasne, za PO wody polskie nie wydałyby takiej zgody i jest to instytucja którą PIS robi przekręty w pierwszej kolejności. Tragedia się dzieje, bo ludzie to #!$%@?, ale musicie #!$%@?ć w to partie, bo tak. i żeby nie było, pisowi #!$%@? w dupe, ale przed wyborami podczepiacie partyjniactwo gdzie tylko sie da. palec mnie boli wina tuska bo robić trzeba
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że Wody Polskie utworzył PiS? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@suslogon-szczecinski: No spoko, a polskie koleje państwowe powstały w latach 30 i jakoś nikt nie podczepia się do ministerstwa kolei żelaznych, że pociągi mają parogodzinne opóźnienia. Rozumiem, że gdyby powołanie wód odbyło się przed kadencją pisu, wszyscy skupiliby się na fakcie, że ktoś zwyczajnie wziął w łapę za decyzję, a że akurat zbiegiem okoliczności powstało to
  • Odpowiedz
@suslogon-szczecinski: jesteś debil, bo to prowincja glosuje na pis (w 2/3 gmin w kraju mieli większość), a nie miasta 100k plus, no ale lepiej dzielić dalej ludzi na gorszych przez to skad sa, a nie co prezentuja (i jednak na kogo glosuja)
  • Odpowiedz
za PO wody polskie nie wydałyby takiej zgody


@LuckyLuke_2776: ciężko, żeby wydały, jak nie istniały i powstały tylko po to, żeby teść Sasina miał gdzie siedzieć na stołku xD
  • Odpowiedz