Wpis z mikrobloga

O tym jakie są różnice między polskimi facetami a ukraińskimi i dlaczego ta Ukrainka wolałaby Ukraińca (mimo, że żyje z Polakiem).
Nie potrafię zrobić gifa z dźwiękiem, więc streszczę tutaj jej wypowiedz a osoby, które chcą posłuchać jej tiktoka wklejam linki:
1. https://www.tiktok.com/@agent.provo/video/7130618209610386694
2. https://www.tiktok.com/@agent.provo/video/7130628865713605894

W skrócie:
1. Ukraińcy czują się odpowiedzialni za swoje rodziny dlatego raczej nie decydują się na partnerski związek (co wolą Polacy).
2. Ukraińcy są bardziej opiekuńczy, dbają o kobietę. Kobiety dostają częściej kwiaty, prezenty. Są bardziej poświęceni kobiecie.
3. Ukraińcy też potrafią "kombinować". Polacy w porównaniu do nich mają znacznie łatwiej.
4. Ukraińcy nie mają problemu z płaceniem za kobietę na randce. Nie ma czegoś takiego jak "upierdliwe pół na pół".
5. Ukraińcy mają większe wymagania co do wyglądu kobiety. Polacy nie są tacy, nie czepiają się aż tak nawet wagi.
6. Jeśli Ukrainiec spotyka się już z kobietą to nie ma problemu z wydawaniem pieniędzy na rzeczy dla tej kobiety związane z dbaniem o jej wygląd. Polak "by już pluł" na takie coś.
7. Ukraińcy przychodzą na randkę z upominkiem (np. kwiaty). Polacy nie.

#polska #ukraina #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #przegryw #damskiprzegryw #polak
  • 72
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: według tej listy
1 kasa i kompleksy (bo przecież jak urzędnik nie przybije pieczątki to to nie jest związek)
2 kasa i kompleksy, brak zrozumienia własnych potrzeb
3 ok, dobry powód
4 kasa
5 nie wiem czy się chwali czy się żali
6 kasa
7 kasa

w 5/7 przypadków oczekuje więcej kasy od Polaków. Widać kasa jest dla nie bardzo ważna w "związku".
  • Odpowiedz
właśnie nie jesteście. Zejdź na ziemię.


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Jesteśmy i nie zmienią tego twoje fikołki

takie macie uprzedzenia, że dwa razy częściej bierzecie ślub z niePolkami niż Polki z niePolakami? :D


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Chyba masz jakieś złe dane xdd To się zmieniło kilka lat temu. 2021 był pierwszym rokiem gdzie to Polacy częściej żenili się z obockrajowcami. 84% kobiet pochodziło z Ukrainy.
Ogólnie nie jesteś Polakiem czy jesteś komunistą?
  • Odpowiedz
Jesteśmy i nie zmienią tego twoje fikołki


@Yurakamisa: jakbym widziała ludzi od bodypositive co mówią każdemu że jest piękny xD

2021 był pierwszym rokiem gdzie to Polacy częściej żenili się z obockrajowcami. 84% kobiet pochodziło z Ukrainy.


@Yurakamisa: wyśmiałam twoje zdanie o posiadaniu uprzedzeń

Ogólnie nie jesteś Polakiem czy jesteś komunistą?


@Yurakamisa: jestem Polką

Samotność a brak ruchania to różne rzeczy.


@Yurakamisa: akurat to się łączy
  • Odpowiedz
jakbym widziała ludzi od bodypositive co mówią każdemu że jest piękny xD


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Ja mówię o przeciętnym Polaku i przeciętnym Ukraińcu. A nie wmawianiu każdemu z osobna.

wyśmiałam twoje zdanie o posiadaniu uprzedzeń


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: uprzedzenia zawsze były teraz się to trochę zmieniło odkąd Ukraińcy masowo do nas przyjeżdżali do pracy.

jestem Polką


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: To już wiadomo skąd reklama zdania ulanej Ukrainki xd

akurat to się łączy


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Niby
  • Odpowiedz
można i wtedy taka rodzina jest najczęściej patologiczna a partnerka biedna i atrakcyjna to rzadkość


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Nikt nie mówi tutaj biedna czyli nie ma co do garnka włożyc xd. Raczej chodzi tu o to że nie stać ich na wakacje w ciepłym kraju. Ot zwykła Polska rodzina gdzie się nie przelewa hajsem.
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Mówisz tak, bo wydaje Ci się, że te bogate rodziny które znasz nie są patologiczne. Jesteś bardzo naiwną osobą, taką której kasa zasłania rzeczywistość, tak jak tej Ukraince z Tiktoka. I to zarówno bieda może prowadzić do patologii jak i patologia do biedy. Podobnie z atrakcyjnością biednych kobiet- dla Ciebie atrakcyjny jest ten kto ma kasę, więc siłą rzeczy biedni ludzie wydają Ci się nieatrakcyjni, ale zaufaj mi, ludzie którzy
  • Odpowiedz