Wpis z mikrobloga

Wlasnie przyjechalem zobaczyc jak to wyglada. Smrod, przerazliwie cicho i ryby wszedzie pływają brzuchem do góry. Oczywiscie pelno tropow zwierzyny, ptactwa, ktore wpiernicza te rybki

To dopiero poczatek. Przypuszczam, że na dniach zaczniemy znajdować martwe zwierzęta.

Po prostu brak słów.

#odra #pracbaza
Pobierz szklo-na-warsztacie - Wlasnie przyjechalem zobaczyc jak to wyglada. Smrod, przerazliw...
źródło: comment_1660293577ZXkUfQDwxRt70nACW94u4E.jpg
  • 77
@Walther00 nie mam ochoty, to jest tragedia. Na drugim brzegu jakies truchło lezy chyba (cielak moze, krowy tam sie wypasaly).
Zaraz dzwonie do firmy oytac, czy sa jakies.wytyczne, bo mam zaplanowane prace przy samej odrze na ten miesiąc, strach puścić ludzi.

@mcxero nie dziwi mnie to

@a__s eh :( najpierw praca, potem pomysle. Sprawdzam tez czy to sie.przedostalo (na oko,.nie mam innych narzedI) do odcietych starych zakoli na moim terenie
@a__s: A do kogo Państwo chcecie przemawiać, jak nawet Wasz portal jest moderowany w pewnym sensie pod dyktando partii przewodzącej oraz ojca generała.

Tyle wałów, kłamstw, propagandy w koło, a Wy myślicie, że na to się winny znajdzie?
Choćby Niemcy ściągnęli badaczy wody z całej europy do badań wody po naszej czy to po ich stronie, to PIS powie, że jest gitara, nic się nie dzieje, a ryby się potopiły, bo