Wpis z mikrobloga

Różowa właśnie przysłała mi foto z... kibla w robocie.

Można? Można. I tak to wygląda w krajach 1 świata że kobity dbają o kobity żeby im było lepiej. Oczywiście prawaki i tak bedo krzyczeć że niesprawiedliwość, jak tak można, że rozpyerdalanie hajsu i w dupach się poprzewracało.
A ja tam szanuję.

#oswiadczenie #uk #feminizm #kobiety
Pobierz w.....4 - Różowa właśnie przysłała mi foto z... kibla w robocie.

Można? Można. I t...
źródło: comment_1660155269QqeXnh2hRlS6famAGaWqaB.jpg
  • 59
Fajne, ale czy to takie potrzebne i wyjątkowe?i serio ktoś miałby mieć ból dupy z prawakow o to? To wy lewusy macie problem bo zamiast wydać 50 PLN i kupić/zrobić, to trzecie mordę że KAZDY najlepiej kapitalista powini nntakie okreso-pointy robić i to wszędzie , najlepiej dla kobiet z macicami i bez mącić.

Tez można drżeć mordę że papier powinien być w każdym kiblu pachnącym, automat z prezerwatywami, a czemu w kibelkach
@groman43: nie płacą najgorzej ale różowe, podobnie jak niebieskie, to potrafią bardzo roztrzepane istoty być ( ͡° ͜ʖ ͡°) I teraz wyobraź sobie że tak jedna z drugą zamuli, zapomni se tampony do torebki wrzucić a w robocie ją ciota złapie i tso? Potrzeba fizjologiczna i tyle, człowieka różne rzeczy mogą złapać z zaskoczenia: jednego sraczka, innego grypa, jeszcze kogo innego okres ¯\_(ツ)_/¯ I wtedy fajnie jak
złóżcie się po 5 PLN czy tam jednego funta i kupcie sobie xD


@KondProsty: a po chooy się zrzucać samemu jak korpo sra sianem i może o to zadbać? ¯\_(ツ)_/¯ Pracownik ma przyjść, zrobić swoje i wrócić do domu a nie w ramach jakiejś patologicznie pojętej odpowiedzialności zbiorowej zajmować się czymś takim. To FIRMA ma dbać żeby pracownik nie czuł się przez nią olewany, to FIRMA ma dbać o komfort pracy
@wilku1984 nie bo xD Mirku? Mireczko? (Paski dla mnie się nie wyświetlają) Syndrom oblężonej wierzy wjechał motzno xD ta tampon to zło i upadek ludzkości xD musisz srogiego tiktoka oglądać że na takie coś wpadłeś

Sama inicjatywa spoko, popieram super!

Ja krytykuje Ciebie i twoje prostackie pojmowanie rzeczywistości xD serio z jednej strony nawet nie rozważyłes Rzutki bo po hooy jak korpo ma kasę, a z drugiej pojemujesz to jako dbanie o
u mnie w pracy były podobno koszyki w męskich kiblach to po tygodniu przestali je uzupełniać bo ktoś #!$%@?ł te rzeczy xD


@MtEverest: za podpyerdalanie rzeczy z roboty powinien być łagr ( ͡° ʖ̯ ͡°) Potem wszyscy mają przesrane bo jeden z drugim ma lepkie łapska. Mentalna swołocz.

podpaski w kiblu i owocowe czwartki przekonują Cię że "FIRMA DBA O PRACOWNIKA" gratuluję xD


@KondProsty: no kurła
@wilku1984: @groman43: @KondProsty: @andrzejpralka: u mnie w robocie też są podpaski, tampony, dezodoranty, maszynki jednorazowe, pasta i szczoteczki jednorazowe.
To nie jest po to aby ktoś korzystał na co dzień, tylko w razie jakiejś nieprzewidzianej sytuacji.

Zresztą takie zestawy też co raz częściej widzę także w restauracjach czy knajpach.