Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilku1984: a alka seltzer czy inne redbulle w męskich są, czy tylko loszki są uprzywilejowane, bo raz w miesiącu leci im krew z cipska?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KondProsty:

najlepiej dla kobiet z macicami

Wiem, że za postępem trudno nadążyć ale to nie do końca tak. Dla osób z macicami, kobiet, mężczyzn i wszelkich innych baśniowych stworów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wilku1984: ogółem to nie wiem o czym jest temat. Prywatna firma, może sobie nawet figurki krasnali ogrodowych postawić w kiblu jak mają taki kaprys.
Są tampony? No są. Czemu to miałby niby być jakikolwiek temat dla prawaków, czy to dla lewaków?
To gdy rząd zaczyna jakieś gówno ustawy w tej kwestii robić i chce to narzucać albo finansować z podatków, wtedy dopiero byłby temat.

No poza tym, że postawić koszyczek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilku1984: Zapytaj różowej jak w tym pierwszym świecie jest z ilością morderstw i gwałtów? xD

@NapoleonWybuchowiec: lepiej zapytać jak jest z awansami/przyjmowaniem kobiet na stanowiska kierownicze oraz tym całym gender pay gap. Bo wg statystyk to gorzej niż w tej naszej zaściankowej Polsce.
Ale grunt, że podpaski w jakiejś firmie dali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tylko loszki są uprzywilejowane, bo raz w miesiącu leci im krew z cipska?


@tellet: ah ta słynna wypokowa empatia xD Jakby cię chociaż raz w życiu tak poskładało jak kobitę w trakcie okresu to byś to odszczekał przez zaciśnięte zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są tampony? No są. Czemu to miałby niby być jakikolwiek temat dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wilku1984: typy nie mieli do czynienia z kobietami to skąd mogą wiedzieć, że takie rzeczy ratują dupę. Pewnie srajtaśme noszą zawsze ze sobą bo przecież nie wezmą od pracodawcy bo znaczyło by, że jest #!$%@? i słabo płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilku1984:

Jakby cię chociaż raz w życiu tak poskładało jak kobitę w trakcie okresu to byś to odszczekał przez zaciśnięte zęby

Ale nie jestem, więc zamiast tego mogę być powołany do woja do obrony tego #!$%@?, pominięty przy ewakuacji czegokolwiek, dłużej robić do emerytury i wcześniej umrzeć.
Kozacko, nieprawdaż?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wilku1984:

źródło: dude, trust me.

Poszukaj. Było choćby tu, na wypoku wielokrotnie. Statystyki przemocy wobec kobiet. Statystyki różnicy płac między płciami. Statystyki płci na stanowiskach managerskich i kierowniczych. We wszystkich trzech Polska wypada lepiej niż UK.

Wszystko jest tak potężnie zbiurokratyzowane że choćby ktoś i chciał kobiecie mniej płacić, formalności mu
  • Odpowiedz
a w meskim sa tez podpaski dla mezczyzn?


@tomeks85: a próbowałeś zgłosić że by się przydały? Normalnie, podbijasz do przełożonego i przedstawiasz sytuację:
"Bo mi i kolegom raz w miesiącu z beniza/doopy raz w miesiącu zaczyna krew cieknąć i wiesz no, dyskomfort w uj jak się z domu podpaski/tampona zapomni."
Spróbuj i wołaj jak poszło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilku1984:

Oczywiście prawaki i tak bedo krzyczeć że niesprawiedliwość, jak tak można, że rozpyerdalanie hajsu i w dupach się poprzewracało.

Pierwszy sie zesrales juz na wstepie, jakies urojenia o prawakach
  • Odpowiedz
@wilku1984: To wy chyba dawno w PL nie byliście, bo PL firmy już od dawna mają takie apteczki pierwszej potrzeby w toaletach, ba, jak jest prysznic, to jest nawet żel, szampon, dezodorant w aerozolu też się znajdzie; nie wspominając o ekskluzywnym kremie do rąk przy zlewie. Mało tego - lokale typu restauracje też to mają (+ pampersy), nawet w moim salonie urody jest łazienka z takim kosmetycznym koszykiem, a nie
  • Odpowiedz