Wpis z mikrobloga

Różowa właśnie przysłała mi foto z... kibla w robocie.

Można? Można. I tak to wygląda w krajach 1 świata że kobity dbają o kobity żeby im było lepiej. Oczywiście prawaki i tak bedo krzyczeć że niesprawiedliwość, jak tak można, że rozpyerdalanie hajsu i w dupach się poprzewracało.
A ja tam szanuję.

#oswiadczenie #uk #feminizm #kobiety
w.....4 - Różowa właśnie przysłała mi foto z... kibla w robocie.

Można? Można. I t...

źródło: comment_1660155269QqeXnh2hRlS6famAGaWqaB.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wilku1984: Szczerze, jeśli firma tak słabo płaci swoim pracownikom, że są skazane na darmowe produkty higieniczne, to to zastanowiłbym się nad zmianą pracy.
Natomiast to jest chyba mega wygodne rozwiązanie, inna odmiana owocowych czwartków - niby na owoce mnie stać, ale fajnie jak mi ktoś je przyniesie pod nos.
  • Odpowiedz
Fajne, ale czy to takie potrzebne i wyjątkowe?i serio ktoś miałby mieć ból d--y z prawakow o to? To wy lewusy macie problem bo zamiast wydać 50 PLN i kupić/zrobić, to trzecie mordę że KAZDY najlepiej kapitalista powini nntakie okreso-pointy robić i to wszędzie , najlepiej dla kobiet z macicami i bez mącić.

Tez można drżeć mordę że papier powinien być w każdym kiblu pachnącym, automat z prezerwatywami, a czemu w kibelkach
  • Odpowiedz
@groman43: nie płacą najgorzej ale różowe, podobnie jak niebieskie, to potrafią bardzo roztrzepane istoty być ( ͡° ͜ʖ ͡°) I teraz wyobraź sobie że tak jedna z drugą zamuli, zapomni se tampony do torebki wrzucić a w robocie ją ciota złapie i tso? Potrzeba fizjologiczna i tyle, człowieka różne rzeczy mogą złapać z zaskoczenia: jednego sraczka, innego grypa, jeszcze kogo innego okres ¯\_(ツ)_/¯ I wtedy fajnie
  • Odpowiedz
@wilku1984 to se koorwa zróbcie zrzutkę po5 złotych i zróbcie sobie koszyczek xD a jak wam brakuje to wam wyślę , tylko skończcie p-------ć " NIECH KTOA COS ZROBI!! ZA GRANICO DAJO ZA DARMOOO"

Okres to nie choroba, to nie skaleczenie tylko coś co możesz przewidzieć
  • Odpowiedz
Okres to (...) coś co możesz przewidzieć


@KondProsty: xDDD To w najlepszym razie coś czego możesz się spodziewać. Przewidzenie pierwszego dnia okresu to jak obstawianie kuponu u buka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Voltix: No i pjenknie, widać że cywilizowany kraj (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Dalej, złóżcie się po 5 PLN czy tam jednego funta i kupcie sobie xD a nie znowu, HURRR DUUUTRR OBI MAJO Z ZAKLADU A U NAS JAK W LESIE XD

wiesz że takie inicjatywy idą oddolnie?
  • Odpowiedz
złóżcie się po 5 PLN czy tam jednego funta i kupcie sobie xD


@KondProsty: a po chooy się zrzucać samemu jak korpo sra sianem i może o to zadbać? ¯\_(ツ)_/¯ Pracownik ma przyjść, zrobić swoje i wrócić do domu a nie w ramach jakiejś patologicznie pojętej odpowiedzialności zbiorowej zajmować się czymś takim. To FIRMA ma dbać żeby pracownik nie czuł się przez nią olewany, to FIRMA ma dbać o komfort
  • Odpowiedz
samemu jak korpo sra sianem i może o to zadbać


@wilku1984: Bo spadną im zyski przez te tampony i CEO będzie smutny :(((( A tak btw to u mnie w pracy były podobno koszyki w męskich kiblach to po tygodniu przestali je uzupełniać bo ktoś p----------ł te rzeczy xD
  • Odpowiedz
@wilku1984 nie bo xD Mirku? Mireczko? (Paski dla mnie się nie wyświetlają) Syndrom oblężonej wierzy wjechał motzno xD ta tampon to zło i upadek ludzkości xD musisz srogiego tiktoka oglądać że na takie coś wpadłeś

Sama inicjatywa spoko, popieram super!

Ja krytykuje Ciebie i twoje prostackie pojmowanie rzeczywistości xD serio z jednej strony nawet nie rozważyłes Rzutki bo po hooy jak korpo ma kasę, a z drugiej pojemujesz to jako dbanie
  • Odpowiedz
u mnie w pracy były podobno koszyki w męskich kiblach to po tygodniu przestali je uzupełniać bo ktoś p----------ł te rzeczy xD


@MtEverest: za podpyerdalanie rzeczy z roboty powinien być łagr ( ͡° ʖ̯ ͡°) Potem wszyscy mają przesrane bo jeden z drugim ma lepkie łapska. Mentalna swołocz.

podpaski w kiblu i owocowe czwartki przekonują Cię że "FIRMA DBA O PRACOWNIKA" gratuluję xD


@KondProsty:
  • Odpowiedz
@groman43: Bardziej chodzi o to że pozwala uniknąć problemu gdy się nie weźmie produktów higienicznych i okres zacznie się w pracy - miałam w jednym z biur, wygodne. Lepsze niż proszenie koleżanek z pracy o poratowanie albo urywanie się do sklepu.
  • Odpowiedz