Wpis z mikrobloga

Ale nie sądziłem, że tak szybko może się wszystko zmienić


@PiotrFr: Też patrząc na swoje życie czasem zachodzę w głowę jak to się stało, że jestem tutaj gdzie jestem. Życie to pasmo ciągłego dokonywania wyborów, a każdy wybór pociąga za sobą konsekwencję, kreuje nas i naprawdę pomyśleć, że "co gdybyśmy zrobili X, a nie Y", to nasze życie wyglądało by inaczej.
psa i kota


@PiotrFr: Ile kosztuje Cię weterynarz? Zauważyłem, że we Francji posiadanie psa czy kota nie jest tak popularne jak w Polsce, bo właśnie wizyty u weterynarza potrafią przetrzepać portfel.

Koleżanka miała kota to kotek zachorował i z 500€ wywaliła na jakieś zabiegi i specjalną karmę, a i tak to potem mało co dało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Roquefort: zależy od weterynarza. Patrząc co place u swojego i pamiętając ile kosztował mnie dawno temu w Polsce czy np moją babcię z kotem to nie widzę różnicy. W ogóle mój jest zajebisty bo często za jakieś pilne sprawy nie chciał pieniędzy.
Jeśli kogoś przerażają koszty to zawsze są ubezpieczenia. Płacisz np za psa 10-15€ miesięcznie i masz wszystko gdzieś
@Roquefort: nie do końca. Częściowo tak bo wiesz jak się u nas wcześniej traktowało zwierzęta. Ale to się zmienia chociaż na wsiach dalej często jest jak było.
A poza tym nie koniecznie stać wszystkich. Najczęściej zwierzęta mają emeryci, dla których to mogą być absurdalne kwotym. Zwłaszcza, że jakieś bardziej specjalne leki dla zwierząt są drogie