Wpis z mikrobloga

@PiotrFr:
Uwaga, podsuwam pomysly na tematy, jakbys sie mial nudzic: ;)
1. Jak jedza Francuzi? Co Ty i Twoja rodzina jecie na codzien? Co jest francuskim odpowiednikiem kebaba?
2. "Moje próby uwodzenia Francuzek - Pamietniki Piotra Fr."
3. Co leci we francuskim radiu. Tutaj by akurat mnie osobiście interesowały klasyczne i znane przez kazdego Francuza piosenki z lat 60. aż do, powiedzmy, lat 90.(Francoise Hardy i podobne, czyli francuskie odpowiedniki Perfectu,
@matt___:

. Jak jedza Francuzi? Co Ty i Twoja rodzina jecie na codzien? Co jest francuskim odpowiednikiem kebaba?

O tym już pisałem kiedyś. No może poza tymi fastfoodami.

Pkt. 2 to nie wiem czy mam tu dołować ludzi, bo akurat z kobietami nigdy nie mialem problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pkt. 3 nie przepadam za starociami to musiałbym się mocno przygotować. Zatrzymuje się na latach 80 i
@PiotrFr: Pkt 2. Zawsze można w formie rad, np. "Polak też potrafi. Jak nie dac sie kompleksom i uwodzić Francuzki będąc Polakiem".
Pkt 3. Niech bedzie jakakolwiek muzyka francuzka. Pare fajnych tytulow. Moze poza rapem. :)
@matt___: @spiegelglas: Byliście kiedykolwiek za granicą? Pytam, bo patrząc na wasze zdziwienie to zastanawiam się czy wy siedzicie w piwnicy i tylko po zakupy wychodzicie czy co.

Normalnie jak facet zadbany, przystojny i umie się zachować, wysłowić i generalnie nie ma #!$%@? to nie ma znaczenia pochodzenie i wszędzie ma szanse na poznanie kobiety (mówię z doświadczenia).
1. Jak jedza Francuzi? Co Ty i Twoja rodzina jecie na codzien? Co jest francuskim odpowiednikiem kebaba?


@matt___: Zależy od regionu.

Ale generalnie lubią jeść dużo słodkiego na śniadanie w porównaniu do nas. Zresztą to nic dziwnego ich wypieki są po prostu top 1 na świecie.

pain au chocolat, croissant, kawa, jakiś jogurt - typowe śniadanie w "moim" przypadku.

I wbrew pozorom nie każdy francuz je żabie udka, ostrygi czy ślimaki