Wpis z mikrobloga

@kolar1: masz bardzo niskie wymagania
poza zdjęciami / kostiumami ten film to nic specjalnego (do tego oczywiście woke overload, biali źli, indianie szlachetni, kobieta o posturze dziecka o sile Schwarzeneggera, patriarchat zły itd.)

Ale trzeba przyznac, że było tyle #!$%@? filmów z tego uniwersum, że na pewno ten jest o kilka długości lepszy niż ten żenujący ostatni. Co tylko pokazuje jak upadło Hollywood, gdzie przeciętny- film jest uznawany za dobry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MOSS-FETT: Niby bardzo dobry film obejrzałem 40 minut do momentu gdzie wychodzi sama na polowanie na wielkiego zwierza i odpusciłem. W tym filmie nic się nie dzieje.
@FrasierCrane: Masz bardzo ograniczony margines oceny. Tutaj rozpatrujemy weekendowe odmóżdżacze. Chciałbym kiedyś zobaczyć film nakręcony przez właśnie takiego krytyka, który pisze co jest nie tak i jakby to powinno wyglądać.
@FLAC tak jak piszesz, nie jest zły, a co do tego że babka rozwala predatora, to trzeba brać pod uwagę że wcześniej go zmęczyły blade twarze, jej brat, no i ona sama go postrzeliła. Więc mutant z kosmosu był już mocno nadwyrężony.
Mi tylko scena śmierci predatora nie pasowała, wg mnie naciągane.
@szuineg: spokojnie miał z 1-1.5 sekundy na reakcję, swoją broń by rozpoznał. Przecież miał dobry refleks i też nie wydaje mi się żeby miał tak śmiesznie zginąć.
@FrasierCrane: ledwo naklepała dwóch typów, których wcześniej z zaskoczenia dźgnęła nożem.
Do rzucania kilogramowym tomahawkiem też nie potrzeba brać 150kg na klatę.
Generalnie wszystkie przeciwności w filmie rozwiązywała nie siłą, a sprytem, więc nie wiem skąd klasyczny ból dupy wykopu w tym przypadku
@lalalalalalala: Totalnie film jest słąbej jakości, baba przez cały film ma mine srajacego kota, zero luzu zero humoru początek filmu wałkowanie tematu silnej kobety uciskanej przez mężczyzn proba udowodnienia ze jest najmodrzejsza krowa we wsi, film ocieka ideologia, moment zabicia preda przemilcze ale sam pomysl zerzniety czyli wielki łowca z kosmosu wpada w zasadzke i to pare razy, gdzie tej babie ktorej nawet imienia nie pamietam do Ripaly z Obego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FLAC: dokładnie tak momentami oglądało się to jak film przygodowy czy familijny i tu było ok ale cała reszta czyli to co miało być clue filmu czyli sci-fi i alien było jednak mocno słabe.
Jak się pominie takie nierealne rzeczy jak babka metr pięćdziesiąt rozwalająca 3.5 metrowego mutanta z kosmosu


@FLAC: tylko no właśnie problem w tym, że głównym i właściwie jedynym tematem tego filmu jest walka babki 1.5 metra walcząca z 3.5 m mutantem z kosmosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)