Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 949
Zadzwoniła do mnie laska z którą chodziłem do techbazy. Jestem w robocie, nie odebrałem. Napisała że ma mega info i żebym do niej oddzwonił jak będę mógł.

No nie powiem, zaciekawiło mnie to.
Nigdy z laską nie rozmawiałem bo jakoś tak mi waliła rybą. Ale może rzeczywiście ma mi przekazać coś ciekawego.

Wychodzę na przerwę, oddzwaniam
A ta mi że jest mega projekt tutaj w #bielskobiala i że pokłada w nim naprawdę wielkie nadzieję, jest przekonana że wyjdzie i chciała by się spotkać dzisiaj o 20. Na 20 minut, max 30.
Ja już mam takie "aha , chce mi sprzedać piramidę finansową"
Ja kończę robotę o 20 więc powiedziałem jej że możemy się spotkać.
"wyślę Ci link do zooma na prezentację, ale to ma ograniczona ilość osób więc muszę być pewna i wpisać Cię na listę"
Z ciekawości, dla beki i trochę dla świętego spokoju się zgodziłem.

Zobaczymy co mi tam koleżaneczka chce wcisnąć
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #mlm #piramidafinansowa #techbaza #gownowpis
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 495
@Snurq: @Terrano_pl: @haosek: @Karakatamakatula: @Winden: @virgola: @dasfinaleresultat:

Ja już po chwili która odmieni moje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nasze słodkie MLM nazywa się be online team i zajmuje się handlem na forexie.
Prawie czterdziesto minutowy monolog jakiegoś zakolaka który opowiada o tym jak kiedyś cieciował
Ale w pewnym momencie spotkał kogoś tam kto mu polecił taki kurs i mimo że
@Sylvath: Ja nic nie myślę, zobaczyłem, że masz szanse zmienić życie, ktoś wyciągnął do Ciebie dłoń i nie można tego zmarnować.

A na poważnie, to ona też tam była? Gadała coś? Wbiłeś jakaś szpilę w czasie rozmowy, czy tylko nabierałeś doświadczenia?

Niestety, te mlm działają od czasów Amwaya i ludzie się na te same gadki nabierali i będą nabierać ( _)