Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 949
Zadzwoniła do mnie laska z którą chodziłem do techbazy. Jestem w robocie, nie odebrałem. Napisała że ma mega info i żebym do niej oddzwonił jak będę mógł.

No nie powiem, zaciekawiło mnie to.
Nigdy z laską nie rozmawiałem bo jakoś tak mi waliła rybą. Ale może rzeczywiście ma mi przekazać coś ciekawego.

Wychodzę na przerwę, oddzwaniam
A ta mi że jest mega projekt tutaj w #bielskobiala i że pokłada w nim naprawdę wielkie nadzieję, jest przekonana że wyjdzie i chciała by się spotkać dzisiaj o 20. Na 20 minut, max 30.
Ja już mam takie "aha , chce mi sprzedać piramidę finansową"
Ja kończę robotę o 20 więc powiedziałem jej że możemy się spotkać.
"wyślę Ci link do zooma na prezentację, ale to ma ograniczona ilość osób więc muszę być pewna i wpisać Cię na listę"
Z ciekawości, dla beki i trochę dla świętego spokoju się zgodziłem.

Zobaczymy co mi tam koleżaneczka chce wcisnąć
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #mlm #piramidafinansowa #techbaza #gownowpis
  • 51
@Sylvath: Polecam zadawać takim ludziom dużo trudnych pytań przed całą zapatrzoną w nich gawiedzią xD
Przy okazji opowiem moją historię z trudnymi pytaniami:
Będąc na studiach, koleżanka z liceum pracowała w pewnej firmie motoryzacyjnej jako stazystka w dziale chyba promocji i marketingu. Z dobroci słowa nie powiem jaka to firma, ale kumaci bedą wiedzieć.
Z racji niewdzięcznej pracy wysyłali ją na nasz uniwerek żeby robić jakąś promocję i być "twarzą" tej
opowiada o tym jak kiedyś cieciował

Ale w pewnym momencie spotkał kogoś tam kto mu polecił taki kurs i mimo że na początku się wachał to zaryzykował a teraz zbija kupę mamony na kilku transakcjach miesięcznie i legendarnym przychodzie pasywnym.


@Sylvath: no i dlatego całymi dniami wydzwania po ludziach i wciska im kity, szkolenia produkty, zaprasza na spotkania xD Jakby gość zarabiał miliony to by miał gdzieś innych i by sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Sylvath: #!$%@?ą mnie takie kontakty. Z mlm akcji nie miałem, ale kilka miesięcy temu dzwoni do mnie były współpracownik z jednej firmy, ja odszedłem z niej z pięć lat temu on z dwa lata po mnie. Autentycznie się ucieszyłem taka niespodzianka. Pytam co u mnie to nie mówie z grubsza. Pytam się do u niego to nie mówi że w PZU zaczął pracować i czy nie chce jakiejś polisy i się
@Sylvath: @Winden: @Karakatamakatula: @Snurq: @Demigoder: @Leman123: @Renard15: @Psajkoman:

BeOnline Team to nazwa polskiej grupy złożonej z ludzi naganiających do MLMu o nazwie IM Mastery Academy. Ten MLM powstał w USA i działa w wielu krajach. W Hiszpanii doszło o aresztowania tamtejszych naganiaczy werbujących do IM Mastery Academy: https://www.wykop.pl/wpis/65480437/wpis-ocenzurowany-zamazane-wizerunki-brak-social-m/

Mirki z tagu #sebcel (można powiedzieć, że ten tag jest właściwie poświęcony tematowi BeOnline Team)
Pobierz renalum - @Sylvath: @Winden: @Karakatamakatula: @Snurq: @Demigoder: @Leman123: @Renar...
źródło: comment_1660089346OCD3FkszxKjxM9F0JN02GN.jpg
@Sylvath: Polecam zadawać takim ludziom dużo trudnych pytań przed całą zapatrzoną w nich gawiedzią xD

Przy okazji opowiem moją historię z trudnymi pytaniami:
Będąc na studiach, koleżanka z liceum pracowała w pewnej firmie motoryzacyjnej jako stazystka w dziale chyba promocji i marketingu. Z dobroci słowa nie powiem jaka to firma, ale kumaci bedą wiedzieć.
Z racji niewdzięcznej pracy wysyłali ją na nasz uniwerek żeby robić jakąś promocję i być "twarzą" tej