Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 949
Zadzwoniła do mnie laska z którą chodziłem do techbazy. Jestem w robocie, nie odebrałem. Napisała że ma mega info i żebym do niej oddzwonił jak będę mógł.

No nie powiem, zaciekawiło mnie to.
Nigdy z laską nie rozmawiałem bo jakoś tak mi waliła rybą. Ale może rzeczywiście ma mi przekazać coś ciekawego.

Wychodzę na przerwę, oddzwaniam
A ta mi że jest mega projekt tutaj w #bielskobiala i że pokłada w nim naprawdę wielkie nadzieję, jest przekonana że wyjdzie i chciała by się spotkać dzisiaj o 20. Na 20 minut, max 30.
Ja już mam takie "aha , chce mi sprzedać piramidę finansową"
Ja kończę robotę o 20 więc powiedziałem jej że możemy się spotkać.
"wyślę Ci link do zooma na prezentację, ale to ma ograniczona ilość osób więc muszę być pewna i wpisać Cię na listę"
Z ciekawości, dla beki i trochę dla świętego spokoju się zgodziłem.

Zobaczymy co mi tam koleżaneczka chce wcisnąć
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #mlm #piramidafinansowa #techbaza #gownowpis
  • 51
@Sylvath: byłem raz na spotkaniu #mlm (koleżanka się wkręciła). Generalnie oferta:
- dostęp do jakiś tam produktów "unikalnych" (pewnie można znaleźć na alibabie ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
3 stopnie członkostwa
1. Kupujesz dla siebie te gówna - osoba która Cię zaprosiła dostaje procent
2. Sprzedajesz te badziewia (narzucasz sobie procent jaki chcesz)
3. ZARABIAJ GRUBE MILIONY ZAPRASZAJ LUDZI I ZGARNIAJ PROCENT ICH OBROTU. Wiesz czym jeździ mój
skąd wynika Twoje zainteresowanie


@Beefandfish: https://www.wykop.pl/wpis/65302901/czym-sie-zajmuje-ta-sekta-w-ktorej-jest-sebcel-mlm/#comment-231527909

są przygotowani na odwrócenie kota ogonem. Nie wiem czy to tylko w mlm mojej matki, czy to ona taka gorliwa czy jak to jest.


@hellyea: MLMowe oszustwo jest jedno (jeden schemat działania), a kryminalistów trudniących się tym oszustwem jest wielu, co skutkuje wysypem setek MLMowych firm. To oznacza, że wszystkie MLMy działają tak samo, a różnią się drobiazgami: nazwą firmy, oferowanym produktem maskującym oszustwo,
@renalum: Maskowanie w scamach odgrywa trzeba zaznaczyć kluczową rolę i ma wpływ na późniejsze działania tych grup. Często widać to w sytuacji, gdy, nowo zwerbowany do pracy do takiej grupy ,,po intensywnym i szybkim praniu mózgu,, nie poddaje się pod skrypt wzorów zachowań.

Im mniej obiekcji ma nowo przyjęty i mniej pytań zadaje, tym lepiej. To rokuje na to, że będzie bardziej plastyczny na wiedzę lidera grupy.

Wolne i niezależne myślenie