Wpis z mikrobloga

Wynajmuję nową chatę i niedawno odkryłem, że chyba mam gniazdo os obok okna sypialni, bo każdej nocy wlatuje mi pierdyliard tych #!$%@?ęsynów. I generalnie zdaję sobie sprawę, że osy wbrew pozorom to pożyteczne owady i normalnie ich nie zabijam, ale jednak jak nad głową o 4 w nocy #!$%@? ci dwudziestu rozbójników to zmienia to troszeczkę perspektywę. Zmierzając do sedna, to zostałem zawodowym eksterminatorem zbłąkanych os i wiem że to #!$%@?, ale coś w mojej głowie każe mi zbierać ich zwłoki do słoiczka [pic rel]. Nie wiem w jakim celu ¯\_(ツ)_/¯ Zainteresowanych zawołam jak uzbiera się cały słoik.
#zwierzaczki
Pobierz LetsHailSomeSatan - Wynajmuję nową chatę i niedawno odkryłem, że chyba mam gniazdo os...
źródło: comment_1660018142XFd4dv7NK9w8QrXPRVUtkn.jpg
  • 84
@HaSSaN: @ZohanTSW: @bobikufel: zapylają kwiaty, niektóre jako jako jedyne, gdyby nie osy, to te rośliny by zdechły.

Raz w życiu mnie osa (albo pszczoła) dziabnęła , poza tym wyłączając owady i #!$%@? muchy, to ani pszczoła, ani żadne inne owady mnie nie ugryzły. W Polsce tylko szerszenie są takie, że potrafią ganiać za człowiekiem, żeby go #!$%@?ć, reszta ma cię w dupie, albo ucieka. Wystarczy nie machać łapami jak
@cyberchosnek:

W Polsce tylko szerszenie są takie, że potrafią ganiać za człowiekiem, żeby go #!$%@?ć, reszta ma cię w dupie, albo ucieka.


Dokładnie tak. Z tych wszystkich os jedna mnie dziabnęła, ale to chyba tylko dlatego, że chciala sie ogrzać w mojej kołdrze i nieświadomie ja przygniotłem nogą. Pozostałe ziomki po prostu odbijają się niemrawo od ściany do ściany i nie zwracają na mnie uwagi nawet jak macham wokół nich łapami
Straż pożarna tylko w przypadku budynków użyteczności publicznej działa.


@Rasteris: Nieprawda. U znajomego w prywatnym domu w miesci było gniazdo szerszeni. Przyjechała straż pożarna i temat usuwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)