Wpis z mikrobloga

Wynajmuję nową chatę i niedawno odkryłem, że chyba mam gniazdo os obok okna sypialni, bo każdej nocy wlatuje mi pierdyliard tych #!$%@?ęsynów. I generalnie zdaję sobie sprawę, że osy wbrew pozorom to pożyteczne owady i normalnie ich nie zabijam, ale jednak jak nad głową o 4 w nocy #!$%@? ci dwudziestu rozbójników to zmienia to troszeczkę perspektywę. Zmierzając do sedna, to zostałem zawodowym eksterminatorem zbłąkanych os i wiem że to #!$%@?, ale coś w mojej głowie każe mi zbierać ich zwłoki do słoiczka [pic rel]. Nie wiem w jakim celu ¯\_(ツ)_/¯ Zainteresowanych zawołam jak uzbiera się cały słoik.
#zwierzaczki
Pobierz LetsHailSomeSatan - Wynajmuję nową chatę i niedawno odkryłem, że chyba mam gniazdo os...
źródło: comment_1660018142XFd4dv7NK9w8QrXPRVUtkn.jpg
  • 84
@LetsHailSomeSatan: bij to gowno, żadne z nich pożyteczne stworzenia. Jak nie one nie zabija jednego robaka, to zrobią to mrówki czy inne tego typu dziady. Ja mieszkam na wsi i nawet kiedy widzę osę latająca sobie przed domem czy na tarasie na świeżym powietrzu to i tak dostaje headshota z gazety, albo buta, bo tak tych #!$%@? nienawidzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Straż pożarna tylko w przypadku budynków użyteczności publicznej działa


@Rasteris: Nie do końca. U mnie usuwali/truli gniazdo, tylko musiałem swoją chemię kupić. Aczkolwiek nie pytałem co mają w przepisach. Byli najpierw u sąsiada.
@FotDK: spryskujesz gniazdo i tyle. Osy padają, działa ileś dni w zależności od warunków więc nawet te, które przylecą później też padną.
Można tym pryskać nawet z 5m no i lepiej się oddalić po spryskaniu lub w twoim przypadku zamknąć okna, bo mogą się wkurzyć. U mnie już na następny dzień był spokój, wywaliłem gniazdo do śmieci i tyle.