Wpis z mikrobloga

Wynajmuję nową chatę i niedawno odkryłem, że chyba mam gniazdo os obok okna sypialni, bo każdej nocy wlatuje mi pierdyliard tych #!$%@?ęsynów. I generalnie zdaję sobie sprawę, że osy wbrew pozorom to pożyteczne owady i normalnie ich nie zabijam, ale jednak jak nad głową o 4 w nocy #!$%@? ci dwudziestu rozbójników to zmienia to troszeczkę perspektywę. Zmierzając do sedna, to zostałem zawodowym eksterminatorem zbłąkanych os i wiem że to #!$%@?, ale coś w mojej głowie każe mi zbierać ich zwłoki do słoiczka [pic rel]. Nie wiem w jakim celu ¯\_(ツ)_/¯ Zainteresowanych zawołam jak uzbiera się cały słoik.
#zwierzaczki
Pobierz LetsHailSomeSatan - Wynajmuję nową chatę i niedawno odkryłem, że chyba mam gniazdo os...
źródło: comment_1660018142XFd4dv7NK9w8QrXPRVUtkn.jpg
  • 84
@YogiYogi: Co do osy w piwie, to ja miałem historie ze na plazy miałem otwartego jakiegoś radlera czy inne słodkie piwo. Wracam z wody biore łyka i podczas przełykania poczułem ze coś w nim jest i odruchowo wyplułem. Patrze w piasek a tam w wyplutym płynie rusza się szerszeń.
Gdyby nie ten odruch wyplucia, lub gdybym miał go ułamek sekundy później, to dzisiaj bym już pewnie tego wpisu nie mógł zamieścić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LetsHailSomeSatan: robiłem tak samo jak nam szczur na strychu zdech i muchy się zleciały. Grubasy wlatywały przez szparę w klapie to od razu jak widziałem ancymona to #!$%@?łem tubą od pringlesow i cyk do środka.

Niektóre nie zdychały od razu więc się budziły w ciemni otoczonym dziesiątkami trupów swojej rasy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LetsHailSomeSatan: o matko masz ten sam problem xD od tygodnia masakra była po 20 os w pokoju dziexi xD założyłam moskitiery i spokój okazało się że tuż obok sąsiad na na balkonie w szczelinie takiej w elewacji tych gnoi, za 2.5 mies stąd idziemy na swoje więc mam wyrąbane już nie wlatują xd
@cyberchosnek Chyba nie wiesz o czym piszesz, co prawda to z naszej winy ale kiedyś gdzieś w polu u sąsiada osy miały gniazdo w ziemi i my je #!$%@? tym, że skakaliśmy we 3 wokół wejścia i uciekaliśmy a one wylatywały, ale któregoś razu chyba jakoś za blisko odeszliśmy i jak nas zauważyły i zaczęły gonić całą chmarą to goniły nas z dobre 200-300m aż nie uciekliśmy do domu. Przy okazji chyba
nie, Chińczycy się przekonali że zabijanie ptaków spowodowało nmbezkonkurencyiny wzrost szarańczy.


@Achajos: czyli dokładnie to, co napisałem, co nie?

Chińczycy się przekonali, że zaburzenia ekosystemu (którego osy są częścią) kosztują...

---

Wiesz że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele.


@Achajos: poważnie? A znasz takie słowa jak analogia, przykład, podobieństwo?