Wpis z mikrobloga

I wisienka na torcie - część mieszkań ma wejście prosto z dworu xD Jakiś naćpany projektant stwierdził że dobrym pomysłem będzie wyjście z klatki schodowej na balkon/taras który jest korytarzem prowadzącym do drzwi mieszkania. Więc otwierając w zimę drzwi, dostajesz od razu wiatrem w ryj.


@lubielizacosy: To jest akurat zajebiste, jeśli jest odpowiednio zrobione. Znajomi mają taką właśnie bo masz gratis wydzieloną przestrzeń przynależną do mieszkania, a z takiej galerii jest
@Fischu24 Pewnego razu musiałem wynająć pokój. W mieszkaniu była kuchnia, 6 pokoi, 2 łazienki. Czynsz miesięczny koło 1k pln. Chętnych było sporo. Widać, że nie masz obeznania z cenami wynajmu.
@Fischu24 Ale ja nie komentuje ogłoszenia, tylko tego co napisałeś.

"54 m/k na sześć osób po 750 zł. już widzę te kolejki haha, #!$%@?ło ;-)" Wynajmując pokój normalnie na rok z góry zapłacisz więcej tak naprawdę mimo wszystko.
@czaari: Przede wszystkim (pomijając chorą cenę) nigdy nie należy płacić za wynajem z góry za dłuższy okres. Mieszkanie może zająć komornik, może zostać "nagle" sprzedane, może dojść do innych sytuacji w których nie będzie możliwe kontynuowanie wynajmu. Wtedy bardzo trudno będzie odzyskać pieniądze. Przykład znajomego. Wynajął pokój od gościa któremu płacił co miesiąc. Nagle okazało się, że właściciel musi wyjechać na kilka miesięcy i poprosił go o płatność z góry za