Wpis z mikrobloga

Według tego tagu to każdy komentator US17, czy to KotD czy Obszar to gówno i każdy kto to ogląda to gówno, tak samo Kononopedia to gówno a każdy kto się z wykopkami na tagu nie zgadza to lateks. Czy wy jesteście zdrowi na umyśle? Śledzimy patologicznych ćpunów srających w gacie a wy robicie z tego jakąś elitarną mistyfikację gdzie nikt nie może śledzić US17 jeżeli nie zna absolutnie każdego faktu i obecnych wydarzeń na pamięć. Robicie elektrodziarstwo z tego Uniwersum i to jest nienormalne, nawet jak na standardy US17.
#kononowicz
  • 22
Masz sporo racji w tym co piszesz, szczególnie jeśli chodzi o wykopkowy sąd kapturowy d/s lateksu. Problem polega jednak na tym, że krytykować można i nawet trzeba takich twórców którzy na to zapracowali. King niestety nie jest czysty, a ja doskonale pamiętam jego chore jazdy z Kwietniem, których uciekł bo za bardzo dotknęła go przez nie rzeczywistość. Ważne aby robić to uczciwie i z argumentami, a nie pokrzykiwaniem piwniczka.
@ContentMarketingExpert: Krytyka to jedno, oznajmienie że twórcy X nie można już oglądać bo raz zrobił Y to drugie. I takim myśleniem wychodzi na to że nikogo nie można oglądać bo wszyscy coś zrobili.
@Furb: Napisałem "według mnie" czy "Według tego tagu?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107: ale wysryw xD tylko latesky szkalują konopedie bo piszą tam negatywnie o Sławku a teraz nie mogą już w ogóle. Obszar na początku był spoko, ale teraz robi content dla normików i spuszcza się nad strusiem. King tylko ma #!$%@? ego i wszystko co mówi się zgadza a poza tym jest spoko. Powysylaj screeny na dowód tezy. Od lajta Pawła z wyjazdu do Bielska to też sporo normictwa się narobiło
@supra107: kto jest lateksem to ten jest jechany, a kto jest porządnym twórcą to jest dobrze oceniany. Obszar dopóki nie okazał się być zakochany w Wojtku był propsowany tutaj. King Diament pomimo bycia megalomańskim olkoholikiem jest doceniany za trzeźwe spojrzenie, a taki Messi i Major suchyfan to już chyba same propsy zgarniali (oprócz akcji z wrzuceniem koniobicia)
@przegro_pisarz umierający knur, niedorozwinięty emocjonalnie i zakompleksiony góral jako wszystko mogący mastermind, służby pod butem knura co to powinny lać go pałą za wezwania, wyjazd ćpuna do Białego z Warszawy i jednocześnie próby jego niedopuszczenia na Szkolną były tą samą robotą Sradka, stopa cukrzycowa, kiła i schizofrenia szczura, Pampalini lateks bo git z Iławy tak powiedział i tyle. Sporo tego jest.
@ContentMarketingExpert: to, że umiera nie widziałem xD raczej, że powoli to idzie ale w sumie przecież Krzysiek nie jest chory na nic i czuje się dobrze. A ze Sławkiem to wszystko w porządku? Dobra po prostu nie hejtuje a POmaga. Ale o co chodzi z wyjazdem z Warszawy do Białegostoku, był cały czas w białym? Na stopę żadnych dowodów nie było xD o schizofreni mówią w tym filmie https://youtu.be/emayJpsCuOs.
W ogóle