Wpis z mikrobloga

#internet Ktoś może się wypowiedzieć jak we #wroclaw działa światłowód #orange? Albo polecicie jakiegoś innego dostawcę? Okolica Huby/Krzyki. Od 7 lat mam #vectra i jestem na skraju wypowiedzenia, często się coś odjebywało ale niekoniecznie na długo, ale teraz od tygodni mam zaniżone parametry (upload około 5% minimalnego XD), infolinia to potwierdza, technicy mówią że problem obejmuje kilkadziesiąt bram, ale nie potrafią tego jak dotąd zlokalizować i naprawić, więc chyba trzeba ciepłym moczem zlać tego dostawcę i poszukać alternatywy.
  • 8
@ossadagowah: W różnych częściach miasta może różnie działać tak naprawdę. Jednak to pytanie było już tyle razy zadawane i Ci co posiadają Orange w tym również ja byliśmy zgodni, że działa bardzo dobrze. Więc jak masz możliwość to bierz jak najszybciej światłowód z Orange ;)
@ossadagowah ja na światełko od Orange jadę z 10 lat (ostatnio przez T-Mobile ale sam światłowód jest od Orange) i mam może 0,5 awarii rocznie, a najdłuższa trwała może że 4 godziny. Także ze swojej strony mogę polecić, ale też ze swojej strony mogę odradzić i kazać omijać Vectrę szerokim łukiem. Co prawda miałem od nich tylko kablówkę, ale ani jakość usług, ani obsługa klienta nigdy nie trzymała u nich poziomu
@ossadagowah: uzywalem wszystkich uslug orange - za czasow jak jeszcze to było tpnet, od dialupu, przez sdi, polpaki, internetdsl, neostrady, az po orange swiatlowod. Uważam że mają najwyższą jakość usług w Polsce.

Obecnie korzystam z Orange Swiatlowod we Wrocławiu i jest również bez zarzutu.

Z wad to to, że dają rabat 5zł w zamian za to że co tydzień ktoś do mnie dzwoni. Już nauczyłem się ich oferty na pamięć i