Wpis z mikrobloga

@stanleymorison: Ty tak serio? Wrzucasz cytaty z jakiejś randomowej strony katolickiej i to według Ciebie jest usprawiedliwieniem do nabijania się z tragicznej śmierci kilkunastu osób? Ja #!$%@?ę po co ja w ogóle z Tobą dyskutuję. Sprowadzisz mnie do swojego poziomu a później pobijesz doświadczeniem.
  • Odpowiedz
skoro Bóg tak zdecydował.


@stanleymorison: bóg tak nie zdecydował xD

Ludzie mają wolną wolę, i dlatego są wojny i wypadki z winy kierowcy xD

Podstawy wiary kurła. Religi nie mieliscie? Może faktycznie dobrze ze pis wprowadził wiecej godzin xD
  • Odpowiedz
Jestem zdania, że tacy ludzie jak wy powinni być odlawiani i kierowani na przymusowe leczenie psychiatryczne, a jeżeli okaże się, że nic wam nie dolega, to do sztumu, albo wysoka kara grzywny i pracę społeczne.


@Nanuno chciałbyś zamykać ludzi, bo śmieją się z rzeczy z których według Ciebie nie powinni?
  • Odpowiedz
Według ich WŁASNYCH wierzeń, śmierć to nie jest tragedia, więc przestań się mazać.


@stanleymorison: Może rodziny tych zmarłych nie były wierzące i dla nich to tragedia. Co wtedy?
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Ty tak serio? Wrzucasz cytaty z jakiejś randomowej strony katolickiej i to według Ciebie jest usprawiedliwieniem do nabijania się z tragicznej śmierci kilkunastu osób? Ja #!$%@?ę po co ja w ogóle z Tobą dyskutuję. Sprowadzisz mnie do swojego poziomu a później pobijesz doświadczeniem.


@bezczelnydoberman: Randomowa strona? XDD Weź usuń konto i przestań się już kompromitować.
stanleymorison - > @stanleymorison: Ty tak serio? Wrzucasz cytaty z jakiejś randomowe...

źródło: comment_1659797046S0mtyVz4geJdU0JdOUc5Z4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nanuno a no tak. Masz wykształcenie psychiatryczne czy tak tylko dla zabawy diagnozujesz ludzi w internecie, nie mając pojęcia o psychice ludzkiej?
  • Odpowiedz