Wpis z mikrobloga

@Zabojcza_Rozowa wyjaśnij mi czym ty się w ogóle k... podniecasz? Nie obchodzi cie to po ch... się tym brandzlujesz na wykopie? Żeby inne wykopki dały ci atencji i razem sobie pomasujecie mentalne prącie, jak bardzo nie ogarniacie zmian społecznych? Jak dla mnie ludzie mogą sobie chcieć, żeby zwracać się do nich jako Jelito Cienkie, co mnie to k... obchodzi?
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa wyjaśnij mi czym ty się w ogóle k... podniecasz? Nie obchodzi cie to po ch... się tym brandzlujesz na wykopie? Żeby inne wykopki dały ci atencji i razem sobie pomasujecie mentalne prącie, jak bardzo nie ogarniacie zmian społecznych? Jak dla mnie ludzie mogą sobie chcieć, żeby zwracać się do nich jako Jelito Cienkie, co mnie to k... obchodzi?


@Wyrelworelowany: powiem tak xD
rifraw - > @Zabojcza_Rozowa wyjaśnij mi czym ty się w ogóle k... podniecasz? Nie obch...

źródło: comment_1659716028JU5fFki9KnHCE4kBBBsRac.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: Możesz mi powiedzieć po co sie tak zesrales? Nie obchodzi cie to po chu… brandzlujesz się pod tym wpisem? Żeby inne wykopki dały ci atencji i razem pomasujecie mentalne prącie, jak bardzo nie ogarniasz sensu wpisu na wykopie? Jak mnie wpis nie obchodzi, to go nie komentuje, jak dla mnie ludzie mogą pisać na wykopie o czym tylko chcą, co mnie to k… obchodzi? ( ͡°( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Zabojcza_Rozowa:

jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy czują się więźniem w swoim ciele i zmieniają płeć, ale takie tu twory sprawiają wrażenie, że robią sobie z takich przeżywających psychiczne katusze ludzi bezczelnie jaja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zabojcza_Rozowa:

jakby nie można było używać jakiegoś wyjętego z p---y przydomka, agresywnego makijażu i malować włosów na żółto bez podpinania pod to górnolotnej filozofii ¯_(ツ)_/¯ oh wait, kiedyś to się nazywało SUBKULTURY i ludzie mieli w------e na nich i sobie żyli nie szkodząc nikomu xD
  • Odpowiedz