Wpis z mikrobloga

@luk04330: Przez takie twory osoby prawdziwie trans tylko cierpią. Znam dwoje takich i żadna z nich NIGDY nie odwołała takiego cyrku. Zmieniły sobie płeć i żyją w spokoju. To co się odwala teraz to jest istny cyrk xDp
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Są niestety osoby, która za wszelką ceną starają się być bardziej święte od papieża i faktycznie cierpią na tym zainteresowani. Niestety ale to duży problem. Twój przykład to tak zwany dowód anegdotyczny ale wierzę, że takie zjawisko zachodzi i jest to serio kłopot.
W filmie poniżej inny temat ale chodzi o to samo zjawisko.
luk04330 - @Zabojcza_Rozowa: Są niestety osoby, która za wszelką ceną starają się być...
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: #!$%@? to jest po klingońsku (°°

Swoją drogą to zastanawiam się czemu oldschoolowe transy nie pogoniły jeszcze tych atencjuszy. Robią im zła prasę i umacniają złe skojarzenia. Bo o ile jest to do ogarnięcia facet czuje się kobita, kobieta facetem i jest choc dziwne to hmmm „zrozumiałe” to te ksenomorfy to już kosmos i parodia.

Ale nie mój cyrk nie
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: nie da się czytać tego bełkotu. O ile jestem w stanie zrozumieć, że ktoś ma zaburzenia tożsamości i wydaje mu się, że urodził się w "złym ciele", o tyle bycie niebinarnym to dla mnie całkowita abstrakcja i szukanie atencji na siłę.
  • Odpowiedz