Wpis z mikrobloga

Napisałem dziś coś co normalnie powinno mi zająć z 20 minut. Zaraz kończę pracę.

Obiecuję sobie, że w weekend nadrobię czego oczywiście nie zrobię, bo nie jestem #!$%@?.

Przyjdzie poniedziałkowy poranek, a ja się tutaj znowu będę żalił, że gówno zrobiłem w piątek, w weekend i na daily będzie przypał się przyznać, że czegoś nie dowiozłem.

Tak się kręci życia cud... Za to #!$%@?łem postów na wykopie jak prawiczek z autyzmem...

#praca #pracbaza #pracait #programowanie #programista15k #programista25k #korpo #korposwiat
Pobierz s.....u - Napisałem dziś coś co normalnie powinno mi zająć z 20 minut. Zaraz kończę p...
źródło: comment_1659702018sYreErXOTxkaNskv2R9ARQ.jpg
  • 17
@WyjmijKija: wyjmijKija z dupy. Nic nie estymowałem. Ustaliłem, że do końca dnia po prostu zrobię x i y. REALNEJ pracy, napisanie x zajęłoby mi 20 min (pomijam kwestie commita i pusha, ewentualnych konfliktów itd.)

Oczywiście, że trochę mogłem zaniżyć na potrzeby przerysowania pewnego zagadnienia i pośmieszkowania na wykopie.
@jucio: Panie w PHP to są takie kody napisane co ich nigdy na oczy nie widziałeś i nawet nie śniłeś że można takie spaghetti odwalić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GrochenMochen: Nic. PHP to taki Sosnowiec wśród języków programowania. Język nie jest przyjemny do programowania, ma ohydną składnie, kiedyś wiele osób w nim pisało co też przełożyło się na o wiele niższe zarobki w stosunku do innych języków co stało się obiektem żartów.