Wpis z mikrobloga

Cieszę się fest z tego, że ten głupi PiS wywrócił się na mordę, martwi mnie tylko jedno… skoro opozycja miała przychylny TVN, a teraz będzie i Polsat i TVP oraz Orlen z całą prasa, to czy Tusk nie będzie realizowa tego co planował Kaczyński? Kumacie, to tak trochę, jakby ktoś nazbierał przez 8 lat świetnych itemow, a Ty go zabijasz na low HP i mu wszystko zabierasz, mając przy tym najlepszy miecz w grze. No już jesteś Overpower do końca… jeszcze koledzy z UE mają całkowicie w dupie kwik zarzynanych świń, więc i tu czujesz pełne wsparcie - wiesz że support jak coś to cię zboostuje kwota 22 miliardów euro. W tej euforii to my może czegoś nie widzimy?

#tvp #tvpis #tvn #bekazpisu #pis #sejm
  • 31
@JC97: czy napisałem że były? TVN ostatnie lata zwalczał PiS. Dla mnie aż nienaturalne są ostatnie wiadomości w TV gdzie zaczęto na nowo relacjonować wydarzenia, a nie toczyć wojnę. Mówię, że pokusa jest duża, aby zrealizować to co chciał zrobić karakan.
@True_freedom: Póki co nie ma żadnych przesłanek ku temu, że to zrobi. Jak ostatnio był u władzy to TVP było niewspółmiernie bardziej neutralne, Polsat nie sprzyja żadnej stronie - ma po prostu zwolenników tej i tej strony, a TVN też nie uprawia tępej propagandy, co widać choćby po tym w jaki sposób relacjonowali sprawę afery wiatrakowej. Na nową koalicję głosowały w dużej mierze młodzi, którzy mają dostęp do różnych źródeł informacji.
@JC97: celna uwaga, żelazny elektorat to jednak dość „hermetyczne” jeśli chodzi o używane media środowisko. Dlatego porwali się z motyką na słońce tworząc dla nich dedykowane Social Media.
Kluczem do skuteczności propagandy pisowskiej w TVP było to, że ich elektorat oglądał tylko TVP, słuchał tylko Polskie Radio i czytał tylko gazety, które należały do Orlenu.


I jak mówię - skrajnie propisowskie media nadal istnieją i będą istnieć.


@JC97: ale zdajesz sobie sprawę, że powtarzasz teraz kocopoły propagandowe niektórych posłów KO? To było już badane i elektorat pisowski nie ogranicza/ł się wyłącznie do TVP. Masz tu nawet artykuł z Krytyki
@JC97: masz odnośnik do artykułu GW: https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,29955653,wyborcy-pis-ogladaja-i-tvp-i-tvn-nie-sa-oszukani-otumanieni.html

Ja nie mam prenumeraty, ale domyślam się, że ty możesz mieć. I z drugiej strony barykady: https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/112992/co-trzeci-widz-tvn24-to-wyborca-pis-to-badanie-moze-zaskoczyc.html

Zamiast się wyzłośliwiać, mądrzej byłoby się przyznać, że bazujesz na własnych uprzedzeniach i nawet nie zadałeś sobie trudu żeby zgłębić temat. Miłej lektury.
@giga_jablecznik: Nie mam i znowu we wstępie nic na ten temat nie ma. Linkujesz do artykułu, który niby coś omawia i w sumie sam nie wiesz do jakich wniosków dochodzi, bo nie masz do niego dostępu? Ciekawy manewr.