Wpis z mikrobloga

@dexterpol:
To co powiedziałeś, to ekwiwalent powiedzenia do osoby po wypadku:

"Tak, ludzie po wypadkach samochodowych bywają sparaliżowani. Już się zesrałeś, czy można zamykać?"

Oczywiście hiperbolizuje, ale zasada ta sama - to, że realia są takie, a nie inne nie sprawia, że zmniejsza to cierpienie, jakiego ktoś doświadcza przez dany stan rzeczy.
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: tylko, że z fryzurami to jest prawda. Cale życie scinanie na jeża, nagle 6 miesiecy zapuszczania włosów. Potem wizyta u ładnej i droższej dobrej fryzjerki i od razu wygląd +30 :)
  • Odpowiedz
@Glonojad69: niestety za dobrego fryzjera trzeba zapłacić, u mnie w powiatowym się podrożył na 70 zł ostatnio, taki ma ruch w interesie, odpowiednia fryzura nadaje odpowiednich (atrakcyjnych dla kobiet) kształtów twarzy, więc warto zainwestować jak masz zamiar randkować
  • Odpowiedz
@Glonojad69: to idź do barbera, który dobierze fryzurę do kształtu twarzy. Nie polecam w galeriach bo te 30-40zł więcej płaci się przez to, że mają mega duży czynsz. Jak we Wrocławiu lub Wawie mam fajne namiary.

@DamianeX1X: szczerze może wydawać się to głupie, ale ja bym zrobił wtedy przeszczep włosów, jak nie miałbym kasy to kredyt. Laski miesięcznie wydają ponad 200-500zł na ulepszenie swojego wyglądu, by wyglądać o
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: Wygląda jak oscarkowy miniboss. Przynajmniej to jakieś randomy. Wyobraź sobie - szkoła średnia, jedna szara myszka Ci się podoba, nawet od jakiegoś czasu mówicie sobie cześć, czasem zamienicie parę słów gdzieś w internecie.
I wtem taki widok.
Eh...
  • Odpowiedz