Wpis z mikrobloga

Siema, kołonwrześnia wybieram się zagranicę, chciałem jechać do #holandia na 2-3 miesiące przez jakąś agencję, ale teraz widzę, że w Otto są wyjazdy do #niemcy. Ktoś jeździł z nimi ? Jak to wygląda i jak się wychodzi zarobkowo ? Jedyna różnica jaką dostrzegam to wypłaty miesięczne, a nie tygodniowe.

#emigracja #pracazagranica
  • 34
@fokus2701 To w e&a nie dodają dodatków wakacyjnych do wypłaty, tylko wypłacają na koniec ? Na jak długo się tam wybrałeś ? Jak wygląda Twoje zakwaterowanie ? Dzięki za info, bo 4 tygodnie, to nie tak długo, to przynajmniej aktualne informacje

P.s pracujesz na magazynie ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cor1sto: dodatki widzę wszystkie na ich stronie na swoim koncie, co i ile. Sam nie wiem ile tutaj będę, wyjechałem by odbudować psychikę, ale zjadę na te kilka tygodni gdy dadzą mi taką możliwość. Mieszkam w Sterksel w "hotelu pracowniczym" w pokoju jednoosobowym, nie mam na co narzekać, natomiast pracuje z ludźmi, którzy mieszkają w innym mieście w pokojach nawet 5-osobowych
@fokus2701 To dziwnie trochę, bo zazwyczaj są 2 osobowe te pokoje, a te 300 euro tygodniowo to razem z tymi dodatkami ? Pracujesz na 1 zmiany, więc też trochę Ci odpada z dodatków, najlepiej właśnie na nockach, największe dodatki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cor1sto: 300 euro bez dodatków, pracuje jedną zmianę i tylko tak tutaj można zresztą jest to 9h (8h pracy, 1h przerw łącznie(przerwy niepłatne), można brać nadgodziny jeśli ma się zmianę na 6), wszystko zależy od działu na który cie rzuca, niektóre maja nocki cały czas niektóre nie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cor1sto: brutto 11,15, zmiany są zazwyczaj dwie, początkowo pierwsza przychodziła 6:00, druga 10:00(tylko dlatego że niby miało być sporo pracy a wyszło jak wyszło) teraz jest 6 i 8.
@fokus2701 Dzięki :) Myślę do września wyjechać zanim znów wszystko pozamykają, mam jeszczę umowę do połowy sierpnia w obecnej firmie, pozałatwiam wszystko i chciałbym wyjechać, po części z tego samego powodu :)