Wpis z mikrobloga

Z czego wynika to klasyczne ciśnięcie na kolejne pokolenia po sobie xD
Jestem 100% pewny że za 8 lat zoomerzy tak będą pisać o kolejnej generacji Alpha.

Czego to jest efekt. Strzelam że jak się nie jest częścią jakieś grupy to dużo łatwiej wyłapać w niej tylko wady.

jak np mężczyźni vs kobiety czy samochodziarze vs rowerzyści. Nie jest się częścią danej grupy to patrzy się na jakiś przypadek i od razu mówi "to oznacza że wszyscy ludzie z danej grupy są głupi"

Inna sprawa to pewnie przekonanie że sposób robienia rzeczy najbardziej powszechny w mojej grupie jest najlepszy a zmiany to zło.

Edit: a jeszcze dodam że w drugą stronę czyli narzekanie na pokolenia przed soba to też klasyk. "Ci poprzedni to debile którzy nic nie zmienili i nie protestowali teraz to nasze pokolenie zmieni świat. " - i tak mówi każde pokolenie co 15 lat
#zalesie #przemyslenia #pracbaza #socjologia
Kantar - Z czego wynika to klasyczne ciśnięcie na kolejne pokolenia po sobie xD
Jest...

źródło: comment_1659608750yTKes3CuHi8ofpVj7Hck82.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@NexciaK: ja jestem z granicy zoomer millennials (24 Lata) I Sam to widzę pozytywnie że ludzie mają coraz to większe wymagania.

Plus mama pracuje w szkole i mówi że jest dużo mniejsza patologia niż kiedyś a dzieci są bardziej wrazliwe. To brzmi lepiej niż ciągle zastraszanie i bójki jak byłem w gimnazjum xD
  • Odpowiedz
@Kantar: Zakompleksiony debil powtarza to co pieprzyli jego starzy o nim, a #!$%@? na następne i poprzednie pokolenie to standard po prostu nie rozumie się tej grupy, boomery nie ogarniają grania w gry bo za ich czasów się żarło gowno z patyka, tak samo milenialsi nie ogarniają tik toka.

I odwrotnie zoomerzy nie ogarną jarania się gothiciem a milenialsi boomerskiego w sumie nie wiem co starzy robią dla przyjemności jakieś bojowe
  • Odpowiedz
@Kantar: @kr0l_szamanow: @NexciaK: to gadanie zgredów którzy już w wieku 20lat byli mentalnymi dziadami i zachowywali się jak ich stary po 40latach w fabryce smrodu czy innego azbestu. Mam 34lata i nie widzę jakichś większych problemów ze współczesnymi dzieciakami, z mojego punktu widzenia są tym samym co i starsze pokolenia. Jedyne różnice wynikają może z rozwoju technologii i łatwiejszego dostępu do treści-to jest coś za czym zarówno stare dziady
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Niestety, dostrzegam problem w umiejętności rozwiązywania problemów i radzeniu sobie w sytuacjach nietypowych. Często chcą wszystko na gotowe. Z tego wydaje mi się wynika to postrzeganie, że są gorsi od poprzedniego pokolenia i sobie nie dadzą rady.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kantar: ta bo my nie wychowaliśmy się na nie wiem #!$%@? Przyjaciołach i amerykańskich serialach i nie dostaliśmy #!$%@? po mordzie od rzeczywistości.

(To odnośnie obrazka)
  • Odpowiedz