Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z takich popierniczonych życiowo historii to zawsze miałem problem z kobietami i z natury jestem samotnikiem. Coś tam było w liceum, na studiach dość poważnie "chodziłem" z 2 laskami no ale od 5 lat to jest totalna posucha.
Może z 2-3 razy spotkałem się na żywo z laskami z tindera przez ten okres, a dodatkowo zauważyłem, że od roku ilość matchów zaczęła drastycznie spadać. Pandemia, praca zdalna sprawiły, że na co dzień siedzę sam i mój jedyny kontakt z ludźmi to jak muszę się tłumaczyć z wykonanych tasków w pracy.
No więc stwierdziłem, że muszę zobaczyć co robią inni, żeby jakoś wrócić na rynek i przełączyłem sobie w ustawienia na wyszukiwanie kolesi w tinderze - chciałem sprawdzić jak się ubierają, jak wyglądają itd.

Gdy zacząłem dostawać pierwsze matche to się dopiero zorientowałem, że pokazuje mi gości, którzy tez mają zaznaczoną opcje na wyszukiwanie kolesi xD
Przez tydzień wpadło mi więcej par niż przez rok z babkami xDD
Z racji tego, że nie miałem do kogo gęby otworzyć stwierdziłem, że sobie pogadam z tymi typami - no niektórzy byli dziwni ale raczej wszyscy gadali z zainteresowaniem, nie było ghostingu i takiej wymuszonej gadki jak z często bywa z laskami, kiedy jedna strona się stara, a druga odpisuje półsłówkami.

Dostałem kilka propozycji spotkań, wyskoczenia na browara itd. Generalnie kiedyś miałem lekkie ciągoty bi, no i nudziło mi się, więc stwierdziłem czemu nie xDDD

Spotkałem się z jednym typkiem na browara i było całkiem fajnie, gadka się kleiła na zupełnym luzie, mieliśmy wspólne zainteresowania, nie był to vibe jak na randce, raczej zwykłe spotkanie ze znajomym na browarze co było bardzo spoko.
I od tego czasu tak się spotykamy głównie weekendami na jakiegoś browara, wypad w góry, rower, ostatnio poznał mnie ze swoimi ziomkami i pykaliśmy sobie w gałe. Jest spoko, mam się do kogo odezwać i z kim spędzić czas.

Reasumując - przez 5 lat szukałem na tinderze dziewczyny, a znalazłem chyba chłopaka w tydzień xDDDD

#tinder #badoo #randki #seks #zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykope #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62eb8beec64294bae1d6f33e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 62
AntyPrzegryw: @lukardio: piękna akcja. Gratulacje z okazji zbanowania tych dwóch okrutnych toksyków. Sami polowaliśmy na nich od dłuższego czasu @zero_dwa nawet wysłaliśmy już kilka razy na banicję. Komando AntyPrzegryw będzie dzielnie wspierać twoje działania, cieszy zdecydowana postawa moderacji.
Od siebie dorzucimy kolejnego ubitego przegrywa @winsxspl: to także my odpowiadamy za długi ban dla szkodliwego trolla @bigkahunadick
Pozdrawiamy
AntyPrzegryw
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua