Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Takie pytanie od przyszłego studenta informatyki- co, poza programowaniem, przynosi podobne zarobki. Może są tu jakieś osoby z #it które nie programują i pochwala się co robią?

#programowanie #programista15k #it #praca #pracait

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62eb08787d6cea9fd2fc9b78
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 79
@sudosu-:

devopsi bardzo dobrze zarabiają


Ale to też jest programowanie. Mie będziesz dobrym devopsem nie programując.

@jezdzegruzem

testowanie, nie trzeba umieć programować ale trzeba pogodzić się z tym, że traktują takiego pracownika j


Tutaj też się nie do końca zgodzę. Nie będziesz dobrym testerem i nie zarobisz dużo nie programując. Żeby automatyzować pracę musisz programować. Nie musisz być w tym mistrzem, ale musisz wiedzieć o co chodzi.
trzeba pogodzić się z tym, że traktują takiego pracownika jak debila


@jezdzegruzem: To nie za dobrze świadczy o firmie i ludziach w niej pracujących ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby ktoś z mojego zespołu traktował kogoś z innego zespołu jak debila, to nie chciałbym z kimś takim pracować. Z drugiej strony jeśli firma zatrudnia debila na stanowisko, to też gówniana firma. Reasumując, jeśli ktoś uważa Cię za debila,
Są wyjątki jak pracujesz w embedded, ale i tak sprowadza się to programowania jeśli coś się bardzo wysypie


@Alnimak:

Chodziło mi o to, że nie przejdziesz ani na wyższy level jeśli chodzi o kwalifikacje, ani jeśli chodzi o zarobki, jeśli nie rozumiesz programowania.
@Deshawn: Tzn? Wywodzę się z elektroniki i sam studiowałem automaty. Zacząłem nawet pracę jako robotyk, ale jak się dowiedziałem, że ludzie z 5cio letnim doświadczeniem maja po 8k na łapę to zmieniłem zawód. To było dobre 7 lat temu więc nie wiem jak to obecnie wygląda. Wiem tylko, że 8k to po 2 latach pracy jako programista miałem xd