Wpis z mikrobloga

Wiadomość od zbanowanego użytkownika @zero_dwa mówiąca o przyczynie jego niesprawiedliwego bana:

,,generalnie zostałem zbanowany... za nic xd a właściwie za to że się nie podobałem moderacji, tutaj macie moje naruszenia, obrazek z sojakiem usunięty za... brak 18 plus
no i obrazek z pepe na krzyżu usunięty bez żadnego podanego powodu
nie miałem na tym koncie NIGDY wcześniej żadnego bana, powód zbanowania to rzekomo nieodpowiednie treści, trollowanie, nieodpowiednie zachowanie
dodatkowo usunięto CAŁĄ moją działalność
szkoda tylko że dosłownie nie ma w naruszeniach tego mojego rzekomego "nieodpowiedniego zachowania"
ale teraz jestem już w 100% pewny, neuropa i n0rmidrony z 113 batalionu na 100% ma powiązania z moderacją, kontaktują się z nimi i sugerują kogo "usunąć"
W tej sytuacji to zapewne sprawka @Lukardio który od razu po moim banie się uruchomił, podobnie jak po banie @eschatoestetyzm
zachęcam też do robienia o tym znalezisk aby szerzyć świadomość o tym co się na tym portalu wyprawia"

#przegryw
Z.....m - Wiadomość od zbanowanego użytkownika @zero_dwa mówiąca o przyczynie jego ni...

źródło: comment_1659534540zPIIeAdi0r20qSiml84QhC.jpg

Pobierz
  • 69
@Zjednoczony_z_Powietrzem: Brak 18+ przy memie o terapii? Aha. Usuwanie całej działalności też nieuzasadnione trochę, są na tym portalu o wiele większe raki, które banana nigdy nie miały. Ban za te obrazki to pewnie tylko pretekst, bo chodziło o całokształt i pisanie nieodpowiednich postów. Tylko że znowu są na tym portalu o wiele gorsi ludzie także no xD. Nie powiem, żeby ktoś miał powiązania z modami, bo nie mogę tego potwierdzić, ale