Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 223
Jak można popierać Chiny, ogólnie cywilizacje niełacińskie w konflikcie pomiędzy USA i Zachodem vs. Chiny i Rosja będąc jednocześnie katolikiem, nacjonalistą i wolnorynkowcem? No ku#wa.
Świat Zachodni zbudowany jest na wolności sumienia, wolności słowa i wolnym ryneczku, a w takiej Rosji i Chinach co? G#wno.
Mniejszości etniczne z odchyleniem nacjonalistycznym są prześladowane w Rosji, w Chinach 10 razy bardziej.
Wolność wyznania - w Rosji katolicy księża i biskupi mają problemy z służbami, a w Chinach nawet szarak wyznający nielubianą religię ma sporą szansę na obóz konce... reedukacyjny. Biskupi katolicy są wybierani przez Komunistyczną Partię Chin.
Prowadzenie firmy w sektorze, który jest zmonopolizowany przez oligarchów jest niemożliwy, a nawet niebezpieczny dla zdrowia i życia. W Chinach będąc obcokrajowcem odpowiedni procent udziałów w twojej firmie musi być w rękach Chińczyków, a Partia może wrzucić w każdym momencie aparatczyków do zarządu twojej firmy w celu większej kontroli lub w celu odwewnętrznego zniszczenia firmy. Super wolny ryneczek komunistyczna ku#wo.

A tak poza tym Tajwan i kontynentalne Chiny to ziemia Chińska - ziemia Republiki Chińskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chiny #rosja #tajwan #usa #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #4konerwy
PiSudczyk - Jak można popierać Chiny, ogólnie cywilizacje niełacińskie w konflikcie p...

źródło: comment_1659523730vnxhVxc9BMPWewaGLhNrzn.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
ogólnie cywilizacje niełacińskie


@PiSudczyk:
Tego za wiele nie ma, Zachód jest postłaciński - przynajmniej wg oryginalnej definicji Feliksa Konecznego.
Może zachowały się niektóre regiony - w Niemczech np. Bawaria, w USA Teksas.
  • Odpowiedz
Jak można popierać Chiny, ogólnie cywilizacje niełacińskie w konflikcie pomiędzy USA i Zachodem vs. Chiny i Rosja będąc jednocześnie katolikiem, nacjonalistą i wolnorynkowcem? No ku#wa.

Świat Zachodni zbudowany jest na wolności sumienia, wolności słowa i wolnym ryneczku, a w takiej Rosji i Chinach co?

@PiSudczyk: Przyjmujesz błędne założenie. Ci "katolicy, nacjonaliści i wolnorynkowcy" w cale nie chcą wolności sumienia, wolności słowa i wolnego rynku. Chcą władzy dla siebie i sobie podobnych
  • Odpowiedz
@Xizor: ta jasne, rosja to ostatni spadkobierca naszych europejskich wartości i cesarstwa rzymskiego, korwin miał racje i nie możecie tego znieść. w takiej rosji jest konserwatyzm i wolność, wolny rynek i normalność. np. młode dziewczyny z bliznami świadczącymi o samookaleczeniu pracują uczciwie na kamerkach uprawiając seks z innymi dziewczynami za drobną ilość żetonów ile godzin dziennie chcą. w gejowskiej lewackiej europie chcą jakieś ograniczenia oczywiście wprowadzać bo nie wolno się bogacić
  • Odpowiedz
katolikiem, nacjonalistą i wolnorynkowcem


@PiSudczyk: ja nie wiem skąd wy tych ludzi bierzecie, ale jak słucham tradycyjnych katolików w necie to oni są bardzo antykomunistyczni, a już zwłaszcza przeciwko reżimom co prześladują katolików i chrześcijan.

Nacjonaliści to o ile dobrze rozumiem stawianie własnego narodu na własnym miejscu - też nie wiem co to ma wspólnego z popieraniem Chin, Rosji, USA czy UE.

A wolnorynkowcy? Wg wszelkich organizacji wolnorynkowych robiących rankingi to
  • Odpowiedz
ja nie wiem skąd wy tych ludzi bierzecie, ale jak słucham tradycyjnych katolików w necie to oni są bardzo antykomunistyczni, a już zwłaszcza przeciwko reżimom co prześladują katolików i chrześcijan.


@LifeReboot: No zawsze im tak się wydaje. Skuteczna propaganda jest taka, gdy realizuje się politykę obcego pańśtwa, a dany pożyteczny idiota jest przekonany, że działa ku korzyści swojej, lub swojego kraju. I dlatego właśnie wszelkie narodowe ruchy zawsze rosyjska propaganda wykorzystywała.
  • Odpowiedz
Nacjonaliści to o ile dobrze rozumiem stawianie własnego narodu na własnym miejscu - też nie wiem co to ma wspólnego z popieraniem Chin, Rosji, USA czy UE.


@LifeReboot: NO WŁAŚNIE, problem w tym że ci sami nacjonaliści liżą buty putinowi a teraz biorą strone chin. xD
To jest ten surrealizm sytuacji o którym mówi @PiSudczyk
Prawdziwy prawicowiec katolik powinien być rewanżywstą w stosunku do rosji i jechać po bandzie, a nie
  • Odpowiedz
@PiSudczyk: A ja myślę, że część młodych ludzi pogubiła się w poszukiwaniu silnych autorytetow i zawędrowali tam gdzie nie trzeba. I tutaj bojowe zadanie dla pozostałej opozycji żeby przyciągać te osoby do siebie. To przecież też nie jest tak, że one tam zawędrowały przez przypadek. No ale do trzeba trochę więcej zrozumienia i chęci.
  • Odpowiedz
Wg wszelkich organizacji wolnorynkowych robiących rankingi to ani chiny ani rosja nie są wysoko


@LifeReboot: Jeszcze 3 lata temu były wyżej niż Polska w rankingu Ease of Doing Business sporządzanym przez Bank Światowy (ale ta klasyfikacja nie jest już kontynuowana).
  • Odpowiedz
eszcze 3 lata temu były wyżej niż Polska w rankingu Ease of Doing Business sporządzanym przez Bank Światowy (ale ta klasyfikacja nie jest już kontynuowana).


@vrim: I nadal Rosja czy Chimy były niżej niż lewacka Norwegia, Szwecja czy Nowa Zelandia. Nawet USA wg rankingu na który się powołujesz, jest powyżej tych uwielbianych przez prawicowych komuchów z konfederacji państwa jak Białoruś, Rosja czy Chiny¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Za to tylko Nowa Zelandia spośród tych lewackich krajów wyprzedziła wtedy złe, zamordystyczne Hongkong i Singapur.

prawicowych komuchów


@patykiem_pisane: XD

Fakt, sporo państw o liberalnej gospodarce ma bardzo rozbudowany system zasiłków. Mogą sobie na to pozwolić - mają dużo do przejadania.
Ale ten ranking odnosi się tylko do dogodności warunków biznesowych.
  • Odpowiedz
Za to tylko Nowa Zelandia spośród tych lewackich krajów wyprzedziła wtedy złe, zamordystyczne Hongkong i Singapur.


@vrim: Dalej to pierwsze miejsce( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fakt, sporo państw o liberalnej gospodarce ma bardzo rozbudowany system zasiłków. Mogą sobie na to pozwolić - mają dużo do przejadania.

Ale ten ranking odnosi się tylko do dogodności warunków biznesowych.

I biznes prowadzi sie lepiej w takiej Szwecji czy USA niż Rosji,
  • Odpowiedz
Ale np. Chiny są znacznie mniej opiekuńcze niż USA czy Szwecja. W USA kilkanaście procent ludzi żyje z bonów żywnościowych.


@vrim: No i? Ale są za to dużo bardziej opiekuńcze pod względem mieszkań socjalnych niz USA¯\(ツ)_/¯
Sorry misiu, Wg rankingu na który sie powołujesz Chiny wypadają dużo gorzej od USA i nie zmanienią tego pojedyncze wybrane z kontekstu przypadki, bo jak widzisz ja też tak potrafię¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz