Wpis z mikrobloga

@Kralizek: jaja zawołać? xDDDDD

Typie, to jest wykop, a ty #!$%@? rzucasz twierdzenie, że Hitler był tylko wydmuszką i "tylko twarzą" ruchu narodowosocjalistycznego(z ćwierć prawdziwych przesłanek, że rzeczywiście miał sponsorów, ale wszystko oblane szurowskim sosem). Jak ktokolwiek, kto przeczytał cokolwiek, ma to traktować poważnie?
W #!$%@? mam dyskutowanie z kimś takim, pluje ci w kaszkę szurze
@Kralizek: dzięki za utwierdzenie mnie w moim zdaniu, gdzie ja powiedzialem, że wszystko sam zrobił?

To ty wysnuwasz absurdalne twierdzenie, o tym, jakoby był rzekomo TYLKO TWARZĄ, a kiedy je wyśmiewam, przypisujesz mi drugie absurdalne twierdzenie, którego nikt nie powiedział i próbujesz z nim dyskutować

#!$%@? się chętnie dowiesz i każdy twój wpis to pokazuje.
łykasz tylko jakieś spiskowe gówna, przez które masz się czuć wyjątkowy, #!$%@? i nie wołaj
@Kralizek: jakie wyparcie deklu, naucz się #!$%@? znaczenia słów, których używasz.
Że wyśmiewam debilizmy które tu wypisujesz, a kiedy próbujesz odpisać, to dosłownie w każdej wypowiedzi przypisujesz innym coś, czego nie mówili xD
A teraz coś dupisz o wyparciu.
Nie, to że nazwałem twoje #!$%@? "spiskowym gównem", nie jest jednoznaczne z tym, że nigdy spisków w historii nie było. Serio masz na bakier z logiką mocno, skoro tak twoje rozumowanie poszło