Wpis z mikrobloga

@MyPhilosophy: U mnie kiedyś takie zwierzęta przeszły ulicom i w co 4 aucie urwały lusterko. sprawcy nigdy nie znaleziono a nawet jeśli to najpewniej jest debilem bez grosza i jest niewypłacalny. Szkoda że posiadanie ładnego czegokolwiek w przestrzeni publicznej to proszenie się o kłopoty.....
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: ano, + to gorąco w lato. Tęsknie za prostymi betonowymi przystankami, niezniszczalne (poza siedzeniem z desek) + spełniało swoją funkcję ochronną niezależnie od pogody w przeciwieństwie do szklanych z daszkiem na 10cm, pod którymi Cie nawet mżawka zmoczy xD


@keuaiBKonczylNocnomWartem: W miastach nigdy nie było przystanków betonowych. To są konstrukcje typowo na wieś pod pks i czekanie godzinę czy tam ileś
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: daleko mi do obrony Sebastianów jednak zdarzają się sytuacje kiedy taka szyba pęka po kontakcie kamienia spod opony samochodów ciężarowych lub autobusów. Często przy drogach na ekranach akustycznych są elementy wykonane z materiałów przezroczystych typu szkło gdzie występują pęknięcia w wyniku odprysków etc.
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: nie żeby coś ale może monitoring? U mnie w mieście się sprawdziło - trzy razy złapali i ukarali tych, którzy niszczyli mienie i skończyło się rumakowanie. Bezkarność dla idioty to największa nagroda.
  • Odpowiedz